3:21 pm - Středa Březen 20, 2452

Adio

Mladá značka, která se dostala široké veřejnosti do podvědomí hlavní svým specifickým zaměřením.

Založení skateboardové značky

Založení se datuje k roku 1998, kdy tehdy bývalý skateboardista skončil svoji sportovní kariéru, nicméně i dále se chtěl této branži věnovat a tak spolu s dalšími kolegy ze stejného odvětví – Chris Miller a Felix Arguelles zakládají značku Adio Footwear, zaměřená na produkci pro skateboardisty.

Boj s konkurencí

Díky své přímé produkci ke konečným zákazníkům, si mohou dovolit slušně bojovat s konkurencí a ceny svých bot a následně i oblečení držet nízko.

Autor obrázku: Robert Bejil

Celebrity se značkou Adio

Spolupracují jak s profesionálními hvězdami skateboardingu, tak příznivci toho sportu. Vyvíjí nové kolekce tak, aby zachovali styl a přitom si získali přízeň dalších zákazníků. Což se daří skvěle, protože během několika málo let se značka stává výrazným pojmem ve světě skateboardingu.

Oblečení pro ženy i muže

Nabízí oblečení nejen pro muže, ale také ženy. Zejména něžné pohlaví si v posledních letech tuto pohodovou značku oblíbilo. V nabídce s tak objevují tradiční mikiny, trička, tílka, šortky, tepláky, nutné kšiltovky a jiné čepice, a hlavně potřebné, kvalitní a vele důležité boty.

Blink-182 fandí značce Adio

Značku Adio si oblíbilo jak řada běžných lidí, tak několik známých postav ze showbyznysu. Propagátory jsou například členové, dnes již zaniklé hudební skupiny Blink-182, nebo někteří členové Linkin Park. Skvělou reklamu značce dělají sami skateboardisté, jako současné hvězdy Tony Hawk, Brian Sumner nebo Danny Montoya.

Filed in: Oblečením