5:24 pm - Čtvrtek Listopad 15, 2018

Překvapte svého přítele řidičským uměním – řídit vás naučí Pražská autoškola King

20150930143941Bydlíte na Praze 4 nebo v okolí a hledáte pro sebe či své blízké autoškolu? Získat řidičský průkaz na automobil, motorku či autobus je s námi snadné. Vyzkoušejte Autoškolu King, která má v hlavním městě již osmiletou tradici.

V případě, že jste úplní začátečníci a vůz jste ještě neřídili, vás seznámíme s dopravními předpisy, naučíme vás základní pravidla, jak ovládat a udržovat automobil, a postupně vás zbavíme strachu z řízení. Naučíte se jezdit v největším českém městě, kde si postupně vyzkoušíte, jaké je to stát ve špičce, vyhýbat se chodcům či cyklistům a naučíte se sledovat pohyb tramvají.

Na českých silnicích vás tak v budoucnu nic nezaskočí, protože všechny možné situace se naučíte zvládat již při výcviku, pod dohledem profesionálů. Naši vyškolení instruktoři se vám budou trpělivě věnovat tak, abyste jezdili bez chyb a zároveň sebevědomě. Stejně tak jsou samozřejmě připraveni i na řidiče, kteří za volantem již delší dobu neseděli, a mají zájem o kondiční jízdy po Praze, nebo na řidiče, kteří si chtějí rozšířit kvalifikaci.

Filed in: Další rady a tipy