1:22 pm - Neděle Červenec 3, 2022

Samolepky na stěny jaro 2013

admin

Samolepky na stěny jaro 2013

Podtrhněte svoji osobnost stylovými samolepkami na zeďSamolepky na stěny začínají být velice populární, protože jde o snadnou výzdobu bytu nebo jiného prostoru, vyberte si proto z nové kolekce dekorů. Celkem je 7 nových motivů, který se vám líbí nejvíce?

Hudební nalepovací motivy

Pampelišky a chmýří jako dekorace na zeďKlid v domácnosti si přeje každý a každý má i své prostředky, jak toho dosáhnout, souhra barev podlah, stěn, stropů, nábytku, textilií, vše by mělo ladit v harmonii, ale na jedno se zapomíná, ostatně na to zapomíná každý bytový architekt, a to je harmonie duše. A jednou z cest, jak ji získat, je hudba. A hudba se dá vyjádřit i jinak, než tóny hudebních nástrojů nebo zpěvem, jsou to noty.

Rozevlátá pětice notové osnovy a na nich jednotlivé noty na stěně evokují rozvernou náladu, zkrátka pohodu. Při určité představivosti, i když noty nemají logickou souvislost, noty vyvolávají dojem jihomoravské cimbálovky nebo rozverného folku.

Stejně tak samostatný umě vytvořený houslový klíč vyvolává hudební náladu, i když proti notové osnově působí klasičtěji, usazeněji, určitě mu není vzdálená barokní hudba. Ale to je samozřejmě jen dojem, ten si může utvořit každý sám.

Přírodní dekory patří k nejoblíbenějším

Kytičkové dekory jsou vhodné do prostorů, které potřebují oživit, prosvětlit, ale i v prosluněném pokoji budou vypadat skvěle. S jarem souvisí samolepka jabloňová větvička. Tento motiv působí velmi veselým dojmem, bílá kvítka jsou sice zelená, ale na světlé stěně by nebyla vidět, ale zelená k jaru stejně patří. A dva milí ptáčci? Můžeme je proti sobě posadit jako milenecký pár a jaro je tady po celý rok.

rostoucí větvička jako samolepka na zeďMelancholii přináší další přírodní motiv, a to pampeliška s chmýřím. Chmýří smetanky lékařské je znakem léta a podzimu, tedy období s mírnějším počasím. Většina tapet nedává větší možnost nějakých úprav, tato tapeta je výjimkou. Jednotlivé padáčky lze totiž umístit i ve větším prostoru, což by mělo mít vysoce uklidňující dojem, ale padáčky v jedné řadě by spíše připomínaly silnější vítr, dynamiku.

Něco pro malé i velké kluky

Jak jsou výše popsané tapety na zeď určeny spíše všeobecně, tak poslední dva jsou předurčeny předem pro chlapce a muže. Mít fotbalistu na stěně v dívčím pokoji si dokáže představit asi málokdo, jen kdyby snad dívka chodila s fotbalistou, to by bylo pro něho určitě velké a milé překvapení. Ale fotbalistu si dá na stěnu i správný milovník tohoto nejpopulárnějšího sportu v České republice, a určitě i mnohý hráč. Lze si vybrat ze dvou motivů, hráče v poli a brankáře.
Tyto samolepky koupíte v internetovém obchodě lepime.cz

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply