3:44 pm - Neděle Prosinec 11, 5132

Vánoční výzdoba vám navodí tu správnou atmosféru

Také přemýšlíte o tom, jaké  vánoční ozdoby si koupit a jakými si vyzdobit nejen stromeček, ale i domácnost? Někteří lidé řeší jen stromeček, jiní si vyzdobí i byt, jsou tací, kteří zdobí celý dům. Je to individuální.

Někdo se rád inspiruje novými trendy, někdo má ozdoby starší, ale i ty starší mají své kouzlo. Pokud jsou zachovalé a není na nich stáří znát, tak i s takovýmito ozdobami můžete nadělat spousty parády. Záleží na vás, jaký styl doma chcete mít.

Pokud máte rádi modernu, pak se určitě trendy letošní zimy budete řídit. Ozdoby můžete situovat do jedné barvy ve více odstínech, nebo je barevně prokombinovat. S barevností to ale nepřehánějte, protože byste to doma mohli mít jako v cirkuse. Zvolte si maximálně dvě – tři barvy. Vyberte si vaši oblíbenou barvu, což může být modrá, červená, fialová, zelená… a nakombinujte ji s bílou, zlatou, nebo stříbrnou. Pokud máte rádi jednoduchost, tak i samotná bílá barva působí jako vánoční dekorace, velmi zajímavě.

Možná se ale kloníte k věcem, které se třpytí a láká vás takováto výzdoba. Pak si mezi vánočními ozdobami v obchodech jistě vyberete.

Své byste měli vědět i o světýlkách, které si dáte na okno. Je dobré zvolit jednu barevnou kombinaci. Může to být buď teplá bílá, nebo studená bílá, či to mohou být světla barevná. Nakombinujte si světla tak, abyste měla ve všech oknech stejná a aby vám jedno neblikalo a druhé nesvítilo v kuse. Okna si vyzdobte střídmě, aby vám neblikala jak vchod do casina. Zvolte do každého okna maximálně jedno, nebo dvě světýlka, která k sobě však vzájemně ladí a nebudou se tlouct.

Vánoční výzdoba se začíná dělat první adventní neděli a většinou jí dáváme pryč na 3 krále. Někdo s výzdobou může začít později a to až na Mikuláše. V této  době také přichází čas na pečení cukroví a domácího &uac ute;klidu.

Filed in: Stylem