8:20 am - Čtvrtek Duben 9, 2020

Tag Archives hubnutí

S dietou v krabičce vás hubnutí bude bav...

S dietou v krabičce vás hubnutí bude bavit

S dietou v krabičce vás hubnutí bude bavit Toužíte shodit pár kil a vytvarovat postavu do plavek? Pokud se nechcete zařadit k těm, co zkouší neúspěšně hubnout každý rok, musíte si uvědomit, že nejdůležitější je správné stravování. Málokdo má ovšem čas si chystat... číst více »

Co znamená, když máte chuť na oříšky neb...

Co znamená, když máte chuť na oříšky nebo čokoládu?

Co znamená, když máte chuť na oříšky nebo čokoládu? Ať už se snažíte stravovat zdravě, mlsat co nejméně nebo jste se zrovna rozhodli držet dietu, jsou okamžiky, kdy nás přepadnou nezvladatelné chutě na určité potraviny. Jsou lidé, kteří bez dortu nedají ani ránu, a pak... číst více »

12+4 rady jak hubnout v roce 2016

12+4 rady jak hubnout v roce 2016

12+4 rady jak hubnout v roce 2016 Vánoce a nový rok jsou krásné svátky. Svátky plné rodinné pohody, lenošení a dárečků v podobě až několika nabraných kil. S novým rokem tak opět přichází vlna houževnatosti a předsevzetí. Milé dámy do léta času dost, tak se pojďme... číst více »

Být hubený, spokojený a v harmonii zname...

Být hubený, spokojený a v harmonii znamená být zdravý

Být hubený, spokojený a v harmonii znamená být zdravý Každý si přeje mít krásnou postavu do plavek, ale trpět hladovkou rozhodně není nic příjemného a hlavně ani zdravého. Proto si musíte najít takovou cestu, kterou byste svému tělu neublížili. Buďte součástí světa... číst více »

V jakém zaměstnání zhubnete nejvíce a v jakém naopak nejvíce přiberete

V jakém zaměstnání zhubnete nejvíce a v jakém naopak nejvíce přiberete I zaměstnání má vliv na vaši postavu a je tedy docela důležité to, v čem vlastně pracujete. Pokud... číst více »

Hubneme zdravě s AloeLive Detox

Hubneme zdravě s AloeLive Detox Aloe je využíváno nejvíce v léčitelství, nejznámějším druhem této rostliny je Aloe pravá, známější pod názvem aloe vera. Pryskyřice a... číst více »

Jak nejlépe vytvarovat postavu? Díky bezbolestné liposukci

Jak nejlépe vytvarovat postavu? Díky bezbolestné liposukci Nemáte silnou vůli a nemůžete se donutit k pravidelnému cvičení, chození do posilovny a dalším aktivitám? Nebo... číst více »

TRF – thermo reactive formula vám pomůže zhubnout!

TRF – thermo reactive formula vám pomůže zhubnout! Kdo z nás si nepřeje zhubnout? Asi každá žena řeší alespoň nějaké kilogramy navíc a samozřejmě ani muži nejsou jiní,... číst více »

Hubnutí a detoxikace s přírodními doplňky stravy

Hubnutí a detoxikace s přírodními doplňky stravy Chcete své tělo udržet zdravé, pomoct mu zbavit se škodlivých látek a správně fungovat? Vyzkoušejte některé doplňky stravy, které... číst více »