12:44 am - Úterý Prosinec 7, 2021

Tag Archives kabelka

Pochmurný podzim příjemně rozzáří dokona...

Pochmurný podzim příjemně rozzáří dokonalá kabelka!

Pochmurný podzim příjemně rozzáří dokonalá kabelka! Podzimní počasí vytváří mnohým z nás vrásky na čele. Nejenže se chtě nechtě musíme vzdát dnů plných sluníčka, ale zároveň musíme přehodnotit náš šatník, který je potřeba obměnit za hřejivější. Naší... číst více »

Ze staré kabelky módní trend

Ze staré kabelky módní trend

Ze staré kabelky módní trend Je mnoho žen, které své starší kousky nevyhazují ani se jich nijak nezbavují, zejména pokud jsou tyto kousky oblíbené anebo k nim mají nějakou vazbu. Většinou to bývá tak, že se po uplynutí času móda vrací, a tak se za nějakou dobu mohou dostat... číst více »

Jak dobře využívat kabelku

Jak dobře využívat kabelku

Jak dobře využívat kabelku Každá z nás nosí kabelku, někdo má menší, někdo větší, někdo si svou kabelku nosí přes loket, někdo přes rameno… Co vše mít v kabelce? Někdy mám pocit, že čím větší kabelku mám, tím v ní mám méně místa. Kolikrát v kabelce máme... číst více »

Okouzlete své přátele i kolemjdoucí doko...

Okouzlete své přátele i kolemjdoucí dokonalou kabelkou

Okouzlete své přátele i kolemjdoucí dokonalou kabelkou Patříte mezi řadu žen, které ujíždí na dokonalých kabelkách, a máte jejich doma zásobu v docela vysokém množství? Nebo jste spíše šedá myška a vezmete do ruky, co je vám zrovna nejblíže? Ať tak, nebo tak,... číst více »

Beltissimo

Beltissimo Ať si kdo chce, co chce, říká, nejlepší boty, co se kvality, designu i prezence vyznačují, pochází ze slunné a temperamentní Itálie. Boty z Itálie Značka Beltissimo je... číst více »