4:44 am - Pátek Duben 10, 2020

Tag Archives oblečení

Móda pro moderní muže aneb víte, kde nak...

Móda pro moderní muže aneb víte, kde nakupovat?

S módou a veškerými módními trendy se zpravidla nejvíce ztotožňují ženy. Utrácení spousty peněz za nové “hadříky”, obcházení kamenných obchodů i prohlížení internetových katalogů a potřeba neustále se líbit je tak nějak ženskou přirozeností, proto není... číst více »

Oblečení a doplňky, které lichotí vaší p...

Oblečení a doplňky, které lichotí vaší postavě

Oblečení a doplňky, které lichotí vaší postavě Toužíte po delších nohou, menším bříšku, či chcete zakrýt malé nedostatky vaší postavy? Zvolte to správné oblečení a doplňky a buďte neodolatelná. Zde je pár tipů.   Podpatky Dlouhé nohy a pevný zadeček, to je... číst více »

Chcete vypadat dobře? Nechte se nalíčit!...

Chcete vypadat dobře? Nechte se nalíčit!

Chcete vypadat dobře? Nechte se nalíčit! Která z nás by nechtěla vypadat dobře? Asi každá toužíme po tom, pěkně se obléci a nalíčit a mít hezkou postavu. Ne každá však na to má cit a někdy je třeba se poradit, abyste si mohla být “jistá v kramflecích”. Ráda... číst více »

Jak nakupovat? Měla bych si zrovna tenhl...

Jak nakupovat? Měla bych si zrovna tenhle ten kousek koupit?

Jak nakupovat? Měla bych si zrovna tenhle ten kousek koupit? Také se vám stává, že si koupíte nějaký kousek, který se vám v obchodě líbí, říkáte si, že nic takové nemáte, ale na jiných se vám to líbí a také se odvážíte v něčem takovém chodit? Nebo že do toho určitě... číst více »

Lindex

Švédská oděvní firma byla založena v roce 1954 s cílem vyrábět spodní prádlo. To se náramně zdařilo a Lindex tak mohl začít vyvážet funkční a pěkné prádlo do... číst více »

Missoni

Missoni Missoni je rodinný podnik s vlastní pohádkově dramatickou historií. Tři stroje a značka Vlastní značku založil roku 1947 Ottavio Missoni. K dispozici měl tři šicí... číst více »

Beata Rajská

Beata Rajská Vlastním jménem Mgr. Beata Rajská je zakladatelkou módní značky Beata Rajská a současně i jednou z nejznámějších českých návrhářek. Po tomto tvrzení se... číst více »

Benetton

Benetton Barvy, barvy a zase barvy. To je základ jedné z nejslavnějších módních značek světa – Benetton. Zakladatelem značky je Ital Luciano Benetton, narozen roku 1935. Je... číst více »

Jaké oblečení si zabalit na dovolenou?

Jaké oblečení si zabalit na dovolenou? Určitě každý známe situaci, když se blíží dovolená ať už do zahraničí nebo do Čech, kolik času nám zabere přemýšlení, co vše si máme... číst více »