11:36 am - Pátek Prosinec 14, 2018

Tag Archives: ofina

Chcete změnit účes? Vsaďte na ofinu.

Written by | 12.10.2013 | 0
Chcete změnit účes? Vsaďte na ofinu. Autor obrázku: Rachel Titiriga Jsou módní, sexy, in, ale také dokážou vašemu obličeji dodat šmrnc. Stále se rozmýšlíte, zda do toho jít nebo ne? Zde vám přinášíme tipy na různé ofiny, které by vám měly rozhodování ulehčit. Pokud máte tvar obličeje srdcový nebo čtvercový, pak pro vás bude ofina určitě dobrou volbou, neboť dokáže zjemnit ostré rysy. Ženy, které mají obličej oválný, mohou vsadit na asymetrickou ofinu, která působí zlobivým dojmem. Ženy, jež mají plné tváře a kulatý obličej, neudělají žádnou chybu, když si nechají od kadeřníka ostříhat delší ofinu, stočenou na jednu stranu. Díky tomu budou mít jemnější tvář a prodloužený obličej. Líbí se vám ofina nad obočí?

Jak skrýt velký nos

Written by | 3.8.2013 | 2
Jak skrýt velký nos Autor obrázku: Jessica Spengler Každá máme něco. Jedné vadí, že má malá prsa, druhé vadí větší boky, ale některým holkám může vadit velký nos. Většina takových věcí se dá lehce skrýt nebo napravit, co ale s velkým nosem? A od toho je tu tento článek. Upoutej pozornost k něčemu jinému To je ten nejjednodušší způsob. Samozřejmě, že si lidé kolem tebe tvého nosu všimnou, ale nebude to tolik bít do očí. Zkus si zvýraznit oči linkami nebo rty rtěnkou, zaujmi skvělým účesem nebo outfitem. Dva odstíny make-upu Kup si o odstín tmavší make-up a make-up, který bude odpovídat barvě tvé pleti. Make-upy by se od sebe neměly výrazně lišit, jenom lehce, neboj se je zkoušet společně. A k čemu to vlastně je? Všechno

50 způsobů jak vypadat mladší – 5. část

Written by | 12.6.2013 | 0
50 způsobů jak vypadat mladší – 5. část I ženy po třicítce můžou být krásné, stačí, když o sebe budou správně a intenzivně pečovat. V předchozích čtyřech dílech jsem si vyjmenovali 40 typů, jak se chovat a pomoci svému tělu i duši a tady je poslední desítka do slibované padesátky. 41. Pořádně se rozmyslete, než půjdete pod nůž Pokud se zabýváte myšlenkou na chirurgický zákrok, pořádně si promyslete, zda tento krok učinit. Určitě sami znáte výsledky nepovedených chirurgických úprav. Jakýkoli chirurgický zákrok je zásah do vašeho zdraví. Poraďte se s odborníky. Nejlépe jich obejděte několik, ať víte, co nabízí, a můžete učinit informované rozhodnutí. Poraďte se se známými, kteří mají v této oblasti zkušenosti. 42.