1:39 pm - Sobota Červenec 31, 2021

Tag Archives pokožka

Jak funguje BB krém

Jak funguje BB krém

Jak funguje BB krém BB krém je krém, který je určen pro všechny typy pleti, jediná pleť, která by s tímto mohla mít problém je pleť citlivá, jinak je určen všem z nás. Čím je BB krém tak výjimečný? Je to především složením, které se postará o pleť naprosto... číst více »

Zadarmo proti stárnutí!

Zadarmo proti stárnutí!

Zadarmo proti stárnutí! Většina produktů, které slibují, že se vám nikdy neobjeví žádné vrásky a vaše pleť bude stále mladá, je většinou velmi drahá a platy většiny žen na ně nedosahují. Ale existuje šest věcí, které máte zadarmo, a pomáhají proti stárnutí úplně... číst více »

Naše pokožka vyžaduje péči

Naše pokožka vyžaduje péči

Naše pokožka vyžaduje péči Málokdo má od přírody pokožku jemnou, hebkou a dostatečně hydratovanou. Většina z nás se o pokožku musí starat, aby byla dostatečně vyživovaná a svěží. Je asi jasné, že zdravá pokožka, která dostává pravidelně kvalitní výživu v podobě... číst více »

Skvělý zadeček

Skvělý zadeček

Skvělý zadeček Hruška nebo jablko? Toto rozhodnutí za Vás udělala příroda – tvar zadečku nezměníte. Ovšem jak pevný a pružný bude, to už je jen na Vás! S takovými problémy, jako jsou tukové polštářky, celulitida, voda ve vazivu a hrubá pokožka, bojovat můžete. A... číst více »