2:37 pm - Pátek Říjen 7, 2022

Tag Archives přátelství

Může být partner zároveň i nejlepší kama...

Může být partner zároveň i nejlepší kamarád?

Může být partner zároveň i nejlepší kamarád? Protiklady přitahují, ale někdy potkáte někoho, kdo je stejný jako vy. Má rád stejnou hudbu, stejné jídlo, máte společné zájmy a opravdu se i hodně nasmějete. On o vás ví úplně všechno a vy o něm. Neřešíte, s jakými... číst více »

Braň se proti citovým upírům! – 1....

Braň se proti citovým upírům! – 1. část

Braň se proti citovým upírům! – 1. část Existují lidé, kteří nezískávají životní energii normální cestou, ale vysávají ji z okolních lidí. Zajímá tě, jestli jsi někdy citového upíra potkala? Určitě ano, pokud se ti někdy stalo, že si se ráno probudila úplně... číst více »

Moc přátelství – necháváme se ovli...

Moc přátelství – necháváme se ovlivnit

Moc přátelství – necháváme se ovlivnit “Zapomeňte na rodinu.” Jsou to přátelé, kdo formují vaši osobnost a pomáhají vám společensky růst. Výkon jednoho Neexistuje žádný určený počet přátel, který byste měli mít. Je to velmi různé. Máme tendenci si... číst více »

10 věcí, které máme rádi na našich kamar...

10 věcí, které máme rádi na našich kamarádech

10 věcí, které máme rádi na našich kamarádech Kamarádi jsou vlastně takovou rodinou, kterou jsme si směli vybrat. Pokud jste vybírali moudře, váš přítel bude splňovat všechny tyhle povinnosti nebo taky radosti… 1. Společník ve zločinu Potřebujete někoho, kdo vám udělá... číst více »

Přátelství

,,Přátelství, to je někdy víc než láska.“ Tak se zpívá v jedné nezapomenutelné písni. Mám pocit, že opravdu tomu tak je. Určitě se najdou tací, kteří mají skutečné přátele,... číst více »