9:07 pm - Čtvrtek Říjen 29, 2020

Tag Archives sex

Co když partner není schopný sexu

Co když partner není schopný sexu

Co když partner není schopný sexu Stalo se vám, že váš partner nebyl schopný sexu a milostný akt skončil ještě dříve, než mohl začít? I to se bohužel stává. Nebuďte z toho rozhozeni. Důležitou roli hraje totiž psychika. Vliv na sexuální apetit má jednak stres, pak také... číst více »

Kdy se sexuálně sblížit

Kdy se sexuálně sblížit

Kdy se sexuálně sblížit Našli jste si partnera a chcete se s ním sexuálně sblížit? Přemýšlíte, kdy to udělat, aby nebylo moc brzy, ale naopak nechcete nic natahovat a ráda byste si užila sex poměrně brzo? Záleží na tom, jak se vztah vyvíjí a jakým směrem vše směřuje.... číst více »

Jaké touhy mají v posteli muži

Jaké touhy mají v posteli muži

Jaké touhy mají v posteli muži Jak muži, tak ženy, mají v posteli touhy a představy. Muži je mají poněkud bujařejší, než ženy. Někdy je ani nemohou vyslovit, aby svou ženu nenaštvali. Tak třeba mužská představa o tom, jak má v posteli svou manželku a všechny její... číst více »

Jaké trapasy nás mohou potkat v posteli...

Jaké trapasy nás mohou potkat v posteli

Jaké trapasy nás mohou potkat v posteli Že postel není jen o tom příjemném, se určitě alespoň jednou přesvědčil každý z nás. Určitě jste nějaký menší, či větší trapas v posteli také zažili a jen tak ho ze své hlavy nedostanete. Jaké trapasy se v posteli stávají? U... číst více »

Lámat mosty, nebo zůstat milenkou?

Lámat mosty, nebo zůstat milenkou? Nacházíte se v milostném trojúhelníku, kdy doma máte muže, se kterým máte rodinu, jistotu, kterou nechcete ztratit, ale zároveň je tu někdo... číst více »

Proč muži opouštějí manželky?

Proč muži opouštějí manželky? Otázka, na kterou se dá velmi rychle a snadno odpovědět: kvůli sexu, milé dámy. Aby vám muž nezahýbal, nebo vás nadobro neopustil, pro to... číst více »

Braň se proti citovým upírům! – 1. část

Braň se proti citovým upírům! – 1. část Existují lidé, kteří nezískávají životní energii normální cestou, ale vysávají ji z okolních lidí. Zajímá tě, jestli... číst více »

Nejste moc na sex? V mnohém se ochuzujete! (2. část)

Nejste moc na sex? V mnohém se ochuzujete! (2. část) Proti bolesti Pokud trpíš na lehké bolesti hlavy nebo něčeho jiného, nevymlouvej se, že se kvůli tomu nemůžeš milovat.... číst více »

Nejste moc na sex? V mnohém se ochuzujete! (1. část)

Nejste moc na sex? V mnohém se ochuzjete! (1. část) Sex není jen o sexu a o uspokojení, dalo by se jednoduše, výstižně a krátce říci. Pokud patříš k ženám, které sex příliš... číst více »