6:24 am - Pondělí Září 28, 2020

Tag Archives šperky

Perly zázrak přírody

Perly zázrak přírody

Tento unikátní klenot je jediným skvostem mezi šperky, který vzniká uvnitř živého organismu. Perly najdeme v perlorodkách, perlotvorkách a nebo v mořských ústřicích. U pravých perel si můžeme být jisti, že žádná není stejná. Liší se tvarem, leskem, barvou, drobnými... číst více »

Ozdobte se novými šperky a užijte si lét...

Ozdobte se novými šperky a užijte si léto

Právě tyto měsíce jsou ty nejlepší k tomu, abychom se nejen hezky oblékaly, ale zároveň outfit doplnily krásnými šperky. Ať už se jedná o náhrdelníky, náramky, prsteny nebo třeba náušnice, díky odložení dlouhých rukávů, roláků, kabátů atd. je teď skvělá... číst více »

Joop! – móda z Německa s elegantní...

Joop! – móda z Německa s elegantním vykřičníkem

Joop! – móda z Německa s elegantním vykřičníkem Která módní značka má ve svém jménu vykřičník? Jedině ta německá, založená Wolfgangem Joopem. Vykřičník je neméně důležitý, má totiž představovat vitalitu, svěžest a energii, která je z modelů značky... číst více »

Swarovski – nádhera ve špercích

Swarovski – nádhera ve špercích

Swarovski – nádhera ve špercích Nejdražší bižutérie na světě. Tak by se ve stručnosti daly charakterizovat šperky značky Swarovski. Zakladatelem původně rodinného podniku byl Daniel Swarovski. Nedělejme ale ze Swarovského ubohého zlatokopa. Šlo mu o to, aby ozdobeny... číst více »

Odvážné šperky pro odvážné ženy

Odvážné šperky pro odvážné ženy Každá žena má jiný vztah ke šperkům, ale úplně každá nějaký šperk nosí. Šperk je sice malý doplněk, ale může vytvořit dokonalý... číst více »

Každá žena by měla vlastnit kvalitní zlatý šperk. Máte svůj oblíbený?

Každá žena by měla vlastnit kvalitní zlatý šperk. Máte svůj oblíbený? Přemýšlíte, čím okořenit váš šatník, doplňky, jakou rtěnku či oční stíny použít, abyste... číst více »

Chcete od svého muže konkrétní šperk? Jděte na to chytře.

Chcete od svého muže konkrétní šperk? Jděte na to chytře. Ženy a šperky patří neodmyslitelně k sobě. Každá žena touží mít něco krásného a kvalitního, čím se... číst více »

Budete se vdávat? Nechejte si udělat originální snubní prsteny dle vašich představ.

Budete se vdávat? Nechejte si udělat originální snubní prsteny dle vašich představ. Svatební den je nepochybně jedním z nejkrásnějších dnů našeho života. Neodmyslitelně... číst více »

Přivítejte jaro s novými šperky

Přivítejte jaro s novými šperky Také už se nemůžete dočkat jara a slunečních paprsků, které nás zahřejí na procházkách a dodají naší pokožce krásný, jemný letní nádech?... číst více »