4:03 pm - Úterý Říjen 24, 5099

Tag Archives vlasy

Jak udělat dokonalé vlny, které se letos...

Jak udělat dokonalé vlny, které se letos budou hodně nosit?

Jak udělat dokonalé vlny, které se letos budou hodně nosit? Je pro vás těžké udělat si vlny, které budou vypadat velmi sexy a dokonale? Lehké to není a přitom se tento rok vlny opět vrací do módy. Zkuste vyzkoušet novou kulmu na vlasy Bybyliss  PRO, protože tato kulma vám... číst více »

Dopřejte si s námi zdraví

Dopřejte si s námi zdraví

Dopřejte si s námi zdraví Znáte to. Ochablá kůže, vypadávající vlasy, bledá tvář apod. Poradíme vám, co jíst, abyste těmto problémům zabránily. Zdravé potraviny s obsahem určitých látek vám totiž přidají na kráse. Špenát, buráky nebo losos, to jsou ty pravé... číst více »

Přírodní látky pro výrobu masky na vlasy...

Přírodní látky pro výrobu masky na vlasy

Přírodní látky pro výrobu masky na vlasy Nejlepšími přírodními maskami jsou ty, které si sami vyrobíte, protože znáte jejich složení a můžete zkombinovat právě to, co vaše vlasy potřebují. Masku si můžete vytvořit na suché vlasy, na mastné, nebo jenom pro jejich... číst více »

Silikony v kosmetice

Silikony v kosmetice

Silikony v kosmetice V poslední době se objevuje čím dál více alergiků a lidí s negativními reakcemi na chemické kosmetické přípravky. Jedním z těchto alergenů se může stát právě silikon, který je nám většinou prospěšný. Co jsou silikony? Můžeme je nazvat také... číst více »

Shikakai – přírodní šampon na vlasy

Shikakai – přírodní šampon na vlasy Na trhu se objevují různé přípravky na vlasy, ať už chemické či přírodní. Shikakai je zcela přírodní a hlavně vlasům prospěšný.... číst více »

Barvení vlasů henou

Barvení vlasů henou   Nechcete si barvit si vlasy amoniakem a peroxidem vodíku? Vyzkoušejte přírodní barvivo – henu. Hena není jenom barvivo, které je zdravé, protože je... číst více »

Udržte si krásné vlasy po celý rok

V každém ročním období čekají nástrahy nejen na naše tělo, ale dokonce i na naše vlasy. V létě je to sluníčko, na podzim nadměrná vlhkost a v zimě taktéž. Jak si ale udržet... číst více »