5:23 pm - Čtvrtek Listopad 15, 2018

Sex na jednu noc v Čechách, není ničím výjimečným

Také se vám někdy stalo to, že jste někde ulítli a měli jste pouze sex na jednu noc? Možná, že se vám to nestalo, ale minimálně znáte někoho ze svého okolí, kdo to tak měl. Nejedná se o nic ojedinělého, ale naopak, jde o jev velmi častý a v Čechách často provozovaný.

V dnešní době, se lidé se seznamováním moc nepárají a jdou rovnou na věc. Většinou se žádné bližší seznamování nekoná a sex tak přichází na řadu velice rychle. Nejednou se stalo, že se někdo probudil po prohýřené noci v posteli vedle naprosto cizího člověka, jehož jméno si vůbec nepamatoval. Není to absolutně nic ojedinělého a prostě se to stává. Není to tedy rozhodně nic příjemného, ale děje se to velmi často a většinou je na vině alkohol.

Co je tím spouštěcím mechanismem k tomu, abychom se takto chovali?

Je to dáno uspěchanou dobou, která nám nedává příliš šancí k seznámení se a chození na schůzky. Potřeby jsou v tuto chvíli mnohem silnější a lidé jim tudíž podléhají a to velmi snadno. Někteří jsou dokonce toho názoru, že nehodlají ztrácet čas romantickými bláboly a chtějí si především užít příjemných chvil a ukojit svůj sexuální chtíč. To je tedy důvod toho, proč Češi končí tak často po první noci s někým v posteli. Na zábavu lidem nezbývá tolik času a tak dělají, to co dělají.

Názory jsou i takové, že i v posteli poznáte to, koho jste si vlastně vybrali a podle toho se můžete rozhodovat, zda s daným člověkem zůstanete, či nikoliv. Většina z mladých lidí je také toho názoru, že na člověka jako takového se dá zvyknout, ale sex musí fungovat na plné obrátky a ti dva si v něm musejí rozumět a to je tedy důvod, proč tak rychle skončí s někým v posteli tak rychle. Vše toto je prostě dané dobou a lidé se seznamují a dávají dohromady úplně jinak, než tomu bylo dříve. Starší generaci pak toto celé může připadat naprosto absurdní.

Podobné články

Filed in: V posteli