10:31 pm - Úterý Červenec 14, 2020

I těhotná žena může být stylová

Hedy

I těhotná žena může být stylová

Většina těhotných žen jsou nespokojené s módou, kterou mají k dispozici. Legíny s ochranným pásem na bříšku jsou sice pohodlné, avšak v létě je v nich pořádné horko. Navíc i bříško chce trochu volnosti, tak co takhle vyzkoušet šaty?

Jediné, co se má schovávat, je bříško

Mnoho žen se v těhotenství cítí jako velryby, a tak si nerady na sebe oblékají upnuté a sexy kousky. Pravdou je, že krátké tričko, z kterého vy těhotenské bříško vylézalo, není úplně vhodné, vždy je lepší si bříško schovat a tím i chránit. Ovšem to naznamená, že žena nesmí ukázat vůbec nic. Naopak i těhotná žena může být sexy a tak se nebojte ukázat své krásné dlouhé nohy a vezměte si šaty.

Svoboda a krása, co víc si přát

Šaty potvrzují ženskost a navíc jsou krásně volné, takže se žena cítí úplně svobodně, což je velice příjemný pocit, zejména když máte po celý den na bříšku těhotenský ochranný pás. Pravdou je, že šatů pro těhotné ženy není tak velká škála, avšak i zde lze najít osobité a vkusné kousky. Navíc je jich více variant, aby si každá žena mohla najít svůj styl. Pokud chcete být elegantní a jemná, tak si kupte šaty s květinovými potisky, naopak v případě, že máte raději sportovní styl, můžete si zakoupit riflové šaty a podobně.

Příjemné, ale jednoleté

Většina těhotenských šatů jsou z velice jemné bavlny, která je na těle opravdu příjemná. Ale na druhou stranu je to poměrně jemný materiál, který vám tolik nevydrží, a tak se nedivte, že jsou udělány pouze po dobu jednoho těhotenství. Takže až budete čekat druhé miminko, budete si muset pořídit nový volný kousek. Avšak pokud budete chtít moderní, tak vám stejně nic jiného nezbývá, protože móda se neustále mění.

Pohodlně v teniskách

Mnoho žen se v těhotenství se bojí odhalit své krásné nohy, protože jim otékají kotníky. Ovšem to není žádný problém. Namísto elegantních společenských šatů si vezmete sportovní šatičky, u kterých nikde není určeno, že k nim musíte mít lodičky. A tak si těhotná žena může k šatům vzít tenisky, čímž schová oteklé kotníky a přitom zůstane stylová a sexy. Například riflové šaty s bílými teniskami, doplněné slunečními brýlemi a jste krasavice, za kterou se otočí nejeden muž.

Moje bundy jsou již malé

Problém nastane, i když budete shánět něco nahoru na šaty, nějako bundu či kabátek anebo bolerko, protože přes těhotenské bříško už bundu ze svého klasického šatníku asi nedopnete. Na letní šatičky klidně můžete dát riflovou bundu a vzhledem k tomu, že je venku již teplo, tak ji zapínat nemusíte a přitom to bude vypadat dobře. Avšak jestli začne pršet je dobré mít i nějakou bundu, kterou dopnete. Tu můžete zakoupit v obchodě s  těhotenskou módou anebo si pořiďte pláštěnku.

 

Šaty jsou symbolem ženskosti. A těhotná žena nepřestává být ženou, tak proč by si nemohla dovolit vkusné šatičky?

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply