8:34 pm - Neděle Leden 17, 2021

Pošlete nežádoucí tukové buňky k ledu

admin

Existují partie těla, se kterými si neporadí úprava stravy ani cvičení. Pokud chcete účinně a bezbolestně zatočit s větším bříškem, stehny, nebo se například rozloučit s neestetickými madly lásky, na které jsou kdejaké cviky marné, objevte tajemství kryolipolýzy CoolSculpting®. Kryolipolýza, neboli liposukce zmražením, si snadno a efektivně poradí s tukovými buňkami.

Jediná vědecky testovaná kryolipolýza

liposukci jste již nepochybně slyšeli, možná však slyšíte poprvé o liposukci zmrazením. Tato ambulantní metoda pomáhá tvarovat problémové partie těla za pomocí cíleného mrazení tukových buněk.

Kryolipolýza s názvem CoolSculpting® je jediná originálnípatentovaná a vědecky testovaná kryolipolýza, která byla vyvinuta na slavné Harvardské univerzitě. Kryolipolýza CoolSculpting® se může pochlubit certifikací Federálním úřadem pro kontrolu léčiv v USA i evropským certifikátem CE.

Přednosti kryolipolýzy CoolSculpting®

Vzhledem k popularitě kryolipolýzy je na trhu k dostání velké množství přístrojů, určených k odstranění tukových buněk. Jediná certifikovaná metoda je však možná pouze s přístrojem CoolSculpting®, díky kterému získáte požadovaný efekt bez jakýchkoliv nežádoucích účinků. Ošetření je velice rychlé a nevyžaduje následnou rekonvalescenci. Ošetření jedné partie probíhá zhruba jednu hodinu.

Bez nežádoucích efektů

Ošetření CoolSculpting® je zacíleno pouze na tuk, nedotýká se tedy jiných tkání, orgánů ani nervů. Díky speciální gelové membráně nedochází k omrzlinám ani jinému poškození.

Od bříška po stehna

Ptáte se, na jaké partie těla je ošetření vhodné? Odpovědí je téměř jakákoliv partie těla, jedno omezení však existuje, oblast musí být vhodná k vakuovému nasátí, jinak by nebylo ošetření účinné. Oblast s nedostatečnou tukovou vrstvou tedy není možné ošetřit.

Dojde po ošetření ke ztrátě hmotnosti?

Nečekejte, že po ošetření odejdete o několik kilogramů lehčí. Kryolipolýza sice ručičku na osobní váze neposune směrem dolů, dojde však na první pohled k viditelnému úbytku centimetrů v ošetřovaných partiích.

Okamžitě viditelný efekt

Viditelný efekt bezprostředně po ošetření? Ano, díky kryolipolýze CoolSculpting® se dočkáte výsledku ihned po ošetření, v rámci tří měsíců se můžete těšit na plný efekt. Ošetření je vyvinuto tak, aby tělu nezpůsobovalo větší zátěž, a právě během následujících třech měsíců po ošetření dochází k přirozenému a bezproblémovému nástupu výsledku.

Trvalý efekt odstranění tukových buněk

Pokud se ptáte, zda je nutné ošetření opakovat, odpověď závisí především na vás. Při ošetření dochází k odstranění tukových buněk a to navždy. Pokud však toužíte po markantnějším výsledku, je možné ošetření opakovat. Většina pacientů je však s výsledkem spokojena již po prvním ošetření.

Nedaří se vám zhubnout určité partie těla? Vsaďte na certifikovanou a maximálně účinnou metodu, známou pod názvem kryolipolýza CoolSculpting®. Tým zkušených lékařů kliniky Mediestetik se těší na vaši návštěvu.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply