6:23 am - Sobota Červenec 2, 2022

Jak upoutat muže, aby si nás všimnul?

Hedy

Jak upoutat muže, aby si nás všimnul?

Říká se, že na vzhledu nezáleží, ale pokud chcete na sebe upozornit a připadat si sexy, svému vzhledu musíte dát přednost.

Muž, který se posadil u vedlejšího stolu s partou kamarádů zpozorní. Zaujala jste ho. Ale co ho vlastně zaujalo? Postava? Oblečení? Vlasy? Odpovědí je kombinace všeho.

Postava, oblečení, styl

Autor obrázku: tommerton2010

Každá žena je nespokojená se svým vzhledem. Jak vyzrát na nespokojenost? Všechno závisí na stylu, barvě a doplňcích. Na každé ženě je NĚCO, co muže může zaujmout na první pohled.

Štíhlé ženy nejčastěji zaujmou štíhlýma nohama. Proto se nebojte vzít krátkou sukni, nebo kraťásky, k tomu boty na podpatku a dobře střižený top. Podle střihu zvolte doplňky. Šátek, korále nebo jen jednoduchý dlouhý řetízek s dlouhými náušnicemi.

Plnoštíhlým ženám více sedí dobře střižený tříčtvrteční kalhoty, s delším trikem upnutým kolem prsou a volně spuštěným přes zadeček. Jako doplněk je nejvhodnější jen drobné náušnice, jemný řetízek, nic nepřeplácávat. Nazout baleríny a vyrazit.

Pokud je vše dobře barevně a střihem sladěné budete neodolatelná a sexy. Nebojte se ukazovat přednosti. Dejte si taky dobrý pozor, abyste se cítila dobře a pohodlně. Nebudete pak nervózní a nebudete mít nutkání pořád odbíhat na toalety kontrolovat, jak vypadáte.

Vlasy

Autor obrázku: Frank Kovalchek

Blond ženy mají většinou pocit, že mají málo vlasů. Hlavně když jsou dlouhé nebo polodlouhé. Je to tím, že vlasy mají světlou barvu, stačí natužit, zvlnit a jemně rozcuchat. Ofinu sepnout sponkou. Krátké blond vlasy stačí taky jen natužit a jemně rozcuchat a vytvarovat účes, tak aby vám seděl a cítila jste se v něm dobře.

Brunetky, černovlásky můžou tento typ úpravy účesu taky použít. Černovláskám moc sluší sepnutí vlasů do ohonu. Zvýrazní to jejich lícní kosti a tvar obličeje.

Pohrajete si s vlasy, různě stahujte sponkami, fantazii se meze nekladou. Dejte si však pozor, aby to nebylo moc přeplácané.

Zájem

Nebojte se dát váš zájem najevo, stačí letmý úsměv, pár letmých pohledů. I muž musí vycítit váš zájem. Nesnažte se celou situaci urychlit. Buďte trochu tajemná, ať se muž trochu snaží. Celý proces zaujmutí musí být napínavý, aby to obě strany bavilo a chtěli dál v téhle hře pokračovat.

Pokud zjistíte, že si nesedíte, neházejte flintu do žita, určitě zase vyrazíte s kamarádkami posedět.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply