5:23 pm - Čtvrtek Listopad 15, 2018

Je lepší mít v posteli nevybouřeného kluka, nebo zkušeného muže?

Někdy nás to nutí přemýšlet o tom, zda je lepší mít v posteli nevybouřeného kluka, nebo zkušeného muže. Věřte, nebo ne, ale obojí má své klady i zápory. Nevybouřeného kluka si můžete užít velice často a můžete jej také naučit to, co byste ráda. Máte možnost ukázat mu vše, co byste ráda a naopak o věcech, o kterých nejste přesvědčena, že by se vám mohly líbit,  se nemusíte vůbec zmiňovat. Výchova nezkušeného v jeho sexuální výchově, je čistě jen ve vaší režii.

Co se týká chtíče, budou na tom nejspíš oba dva stejně, ale mladší má samozřejmě mnohem více energie. U starších mužů se mohou v jejich věku vyskytnout určité poruchy, s těmi se dá ale dobře bojovat. Ženu se musí umět před pohlavním stykem dobře naladit, a pokud to dotyčný udělá, je to jedině dobře. V tomto směru je pak důležitější, když muž ví, co dělat a zkušenější si ví mnohem více rady, než ten mladší. Mladší muži na předehru moc nedají, protože jim přijde zbytečná. S postupem času ale zjistí, že bez předehry to prostě není ono. I když mladší muži vypadají většinou lépe, neumějí samotný akt tak dokonale provést, jako ti, kdož už vědí, co žena chce.

Ženy tudíž většinou začínají s muži mladšími, ale končí v náručích mužů starších. Ti se nepředvádí a nehoní za orgasmem tak, jako to dělají muži mladší. Navíc už ve svém věku nemají potřebu střídat partnerky a tak bývají i věrnějšími. U mladých platí nepsané pravidlo, že čím více zářezů mají, tím jsou lepší. Určitě ale nejsou všichni muži stejní a v řadách mladých se najdou velmi zdatní a věrní milenci a v řadách těch starších naopak proutníci, kteří berou vše, co jim takzvaně skočí do cesty. Důležité je tedy také vybírat partnera podle charakteru.

Filed in: Vztahy