5:52 am - Sobota Červenec 2, 2022

Nohy jako bohyně

admin

Nohy jako bohyně

Zima skončila a jaro je tu v plné síle a kráse. Upravte proto nožky ,aby opět mohli upoutat pozornost mužského osazenstva. Vystavte je na obdiv všech a staňte se neodolatelnou! Vaše nohy si péči opravdu zaslouží.
Pusťte se do rozmazlování. Důvodem jste přece vy!

Začněte koupelí

Napusťte si vanu, chvíli si v ní lenošte a po té udělej peeling celého těla. Nejen že, si královsky odpočinete ale i vaše ztvrdlá kůže na patách změkne a lépe se odstraní. Chopte se pedikúry a zastřihněte nehty, odstraňte zrohovatělou kůži na chodidlech a v případě potřeby zatlačte vystupující kůžičku zpět do nehtového lůžka. I na paty je velmi vhodný peeling, který je zjemní a obrousí.Po té naneste vyživující masku a do třetice paty pečlivě promažte.

Upravené nehty volají po pestrém nátěru, který vaše drápky zahalí do pozornost přivolávajícího „oblečku“. Nevyhýbejte se křiklavých barviček a pokud nejsou to pravé pro vás, vyberte si tóny fialové, růžové, korálové a bílé. Stejný či podobný odstín naneste i na ruky. Pečlivě udržované nehty řeknou o vás mnoho, tak proto se snažte, o co nejlepší výsledný dojem. Určitě se vám to vyplatí. Tip: Lak na nehty Rimmel 60 Seconds, odstín č. 510.

Odstranění chloupků a další péče o nohy

Zbavte se nežádoucích chloupků, odstraňte je epilací či depilací. Po té ale vyčkejte s peelingem, kůži byste zbytečně podráždila.

Odstranění chloupkůPo pedikúře oblažte své nohy tělovým mlékem či krémem .Tip: Zkuste tělové mléko Dove s bambuckým máslem 130 Kč. Bambucké máslo se získává z ořešáku Shea , který pochází z Afriky. Nechejte se hýčkat plodinou ze země plné slunce.

Nakupování

Nohy jako bohyně - nakupováníVydejte se na štaci po obchodech a udělejte si radost nákupem nových bot, pořiďte si sandálky , klidně i na vysokém podpatku. Pokud jste začátečník s chůzi na „vysoko“, začněte s menšími a po té postupně podpatek navyšujte. Chůzi trénujte doma či tam, kde můžete botky vyměnit za jiné. Pořiďte si gelové vložky, které vám zpohodlní krok.

autor: Lenka Zelnitiusová
obrázky: SXC.hu

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply