5:08 am - Pondělí Listopad 28, 2022

Praktický seznam věcí na dovolenou k moři. Víte, co zabalit?

Hedy

Praktický seznam věcí na dovolenou k moři. Víte, co zabalit?

Začátek prázdnin přibližně 70% českým rodinám připomíná rodinnou dovolenou kam jinam, než k moři. Přesto, že ceny dovolených i v last minute stouply, věřím, že se s pomocným seznamem mnohým zavděčím.

Ať už jedete kamkoliv, věci, které hodláte zabalit, střádejte od určité části dne, nejpraktičtěji od rána.

Nezbytně potřebujete:

Jakmile se ráno probudíte, omyjete si obličej, k osušení je nutný malý ručník. Očistíte si zuby kartáčkem a zubní pastou, no a nakonec si mnozí z nás obličej natírají denním krémem, či použijí alespoň krém na ruce, který bezpochyby upotřebíte i v průběhu dne za nepříjemného pocitu suchých rukou.

Kosmetika – make-up, řasenka, rozjasňovač, pudr, tvářenka atp., parfém, osvěžovač na tělo.

Před odchodem na pláž či vydáním se na výlet si dobře rozvrhněte oblečení a doplňky, které s sebou na dovolenou povezete – trička, kraťase, tříčtvrťáky, dlouhé kalhoty, šaty, vhodný druh obutí, plavky, ručníky na pláž, deku, slunečník, šátek, lékárnička, základní léky – Paralen, Ibalgin, gel proti svědění, slivovice,..  (nafukovací kola, nafukovací rukávky), sluneční brýle, opalovací krémy, klobouk, ponožky, časopisy, knihy, batoh, větší či menší kabelku, nabíječka na telefon, balené vody, jídlo, průvodce.

Jakmile se vrátíte z pláže či z výletu je dost možné, že si ušpiníte oblíbený kousek k oblečení, popřípadě Vaše drahé dítko ušpiní větší množství věcí, než s čím jste počítali. Pro tyto případy si přibalte trochu pracího prášku či mýdla.

K večerní sprše bude potřeba: sprchový krém, šampon, kondicionér, další přípravky, které pečují o Vaše vlasy, slaná voda jim příliš nepomůže.. Dále pak velkou osušku, hřeben, odličovací mléko, tělové mléko, spodní prádlo, pyžamo, župan, pantofle.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply