4:24 pm - Pondělí Červen 23, 5186

Co je to Bodycasting

Hedy

Co je to Bodycasting

Svůj vlastní portrét si můžete nechat namalovat, máte možnost se nechat vyfotit uměleckým fotografem, ale možnost jak tu nechat kus sebe nabízí také Bodycasting.

O co jde?

Znamená to, že si necháte udělat odlitek vašeho těla umělcem. Proč to dělat? Odlitkem vytvoříte dekoraci, bytový doplněk a také něco, co tu po vás jednou zůstane.

Funkce Bodycastingu je spíše estetické. Jde však o něco, co se stalo v poslední době velice žádanou věcí a odlévat se nechávají jak ženy, tak i muži. Bodycasting je často využíván i pro charitu a to především umělci. Jde o výtvarné umění a také umělecké řemeslo. Většinou si torzo svého těla nechávají odlít ženy.

Do odlitků lze ale také zakomponovat i mužské ruce a to například tehdy, pokud jde o mileneckou dvojici. Dále se pak velmi často nechávají odlít ruce nebo nohy malých dětí, protože jde skutečně o dokonalou památku na to, jak malé vaše děti byly. Jsou i lidé, kteří nechávají odlévat tlapičky svých zvířecích mazlíčků.

Pokud chcete obdarovat svého partnera svými odlitými genitáliemi, tak samozřejmě i to je možné a také se to dělá. Nechat odlít si klidně můžete i váš obličej, i když to tak časté nebývá. Pokud chcete někoho svého blízkého netradičně obdarovat, tak se nechte odlít.

U samotné akce bývá nejen ten, komu je odlitek dělán a kdo odlitek provádí, ale většinou i partner, který se do této akce aktivně zapojí. Důvod je ten, že je to intimní záležitost a je tedy nutné, aby se dotyčný, který se nechává odlít, cítil méně nepříjemně.

Velmi zajímavé bývají odlitky těhotných žen, které si takto nechají zvěčnit své těhotenské bříško. Ten kdo odlitky provádí, nanese na tělo materiál, který je vždy zdravotně nezávadný. Forma ztuhne téměř okamžitě, stačí pár minut. Pak se forma opatrně sejme a vše je hotové. Domů si pak odnášíte svůj vlastní odlitek.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply