3:47 pm - Pondělí Březen 8, 2021

Nejhorší dárky, které můžeme dostat

Hedy

Nejhorší dárky, které můžeme dostat

Na Vánoce se samozřejmě těšíme, protože dáváme a dostáváme dárečky, ale mnohdy tím co rozbalíme, můžeme být pořádně zaskočeni. Klasikou je drogerie, pyžama, župany…

Jaké jsou ty nejhorší dárky, které můžeme dostat?

Tak samozřejmě jsou to ponožky a trenky. Tyto dárky muže většinou moc nepotěší, a přesto se objeví snad pod každým stromečkem.

Nic moc dárek je také ten, který nám k ničemu nebude a který vlastně vůbec nevyužijeme a takové dárky se pod stromečkem také objevují. Za mě mohu vyprávět o parfému, který dostávám každý rok a o kterém vždy dopředu říkám, že si jej opravdu nepřeju, protože bych si ráda vybrala ten, který mám ráda, nicméně ten jsem ještě nikdy nedostala, bohužel.

Další věcí, kterou pravidelně každý rok dostávám, jsou stále ty stejné náušnice. Ano je to skutečně tak a nevím, jak je to možné, ale každý rok, opět podotýkám, že Ježíška důrazně žádám, aby mi náušnice nekupoval, a přesto je pod stromek dostanu a navíc pak jejich podoba je buď naprosto stejná s těmi loňskými, nebo minimálně hodně podobná. Můj styl to každopádně není.

Hezký dárek není ani to, když vám někdo věnuje těhotenský test s tím, že už je nejvyšší čas, myslet na miminko. Nehodí se to už hlavně z toho důvodu, že nikdy nevíte, zda se o miminko pár marně pokouší, nebo ještě nedospěl k tomu, že by miminko skutečně chtěl. Do takových věcí se mluvit nemá a je na každém, jak se rozhodne.

Určitě se také nehodí dávat dárek, který by měl sloužit nám. I to se ale nejednou stalo. Prostě chcete nový vysavač, tak jdete, koupíte ho a zabalíte ho partnerovi pod stromeček. Vhodné není ani to, když přistoupíte na to, že si tedy vaše blízká osoba má jít vybrat dárek do obchodu s tím, že mu jej zaplatíte a on si jej pak rozbalí doma pod stromečkem. Do této chvíle je vše v pořádku. Ovšem nesmí se stát to, že vám dárek přijde až moc drahý a tak na něj přispějete jen polovinou a druhou polovinu necháte na to, aby si jej doplatil sám. Buď přesvědčte dotyčného o tom, že si má vybrat něco levnějšího, nebo na dárek nepřispívejte raději vůbec a kupte jiný.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply