3:44 pm - Středa Prosinec 10, 1823

Překvapte ho tajnou oslavou jeho narozenin

Také máte problém koupit nějaký vhodný dárek pro svého přítele či manžela? Vše co potřebuje si koupí sám a když už dostane dárek o Vás, je na něm vidět, že to není zrovna to co by si přál? Uspořádejte mu oslavu narozenin, o které nebude vědět. Bude Vás to stát trochu nervů a financí, ale bude to stát za to.

Jeho dobrý kamarád

Vezměte si na pomoc dobrého kamaráda oslavence. Pomůže Vám sepsat seznam přátel, o které by Váš partner na oslavě stál. A může ledacos zařídit, či Vám může s oslavou finančně pomoci.

Autor obrázku: Kyle Taylor

Výběr místa oslavy

Místo oslavy by mělo být místem, které je blízké Vám i jemu. (Vaše oblíbená restaurace, Váš domov nebo klidně jeho pracoviště, ať už je to třeba dílna automechanika).

Zaneprázdněnost

Zjistěte, zda jeho přátelé budou mít čas a skutečně dorazí. Tohle je důležité, protože nemá cenu pořádat oslavu, na kterou nedorazí ¾ hostů. Můžete je zaúkolovat přípravou nějakých doplňků, jako jsou chlebíčky, jednohubky, atd.

Embargo

Nikdo z pozvaných nesmí o oslavě mluvit. Oslavenec nesmí nic tušit. Nejlepší je naplánovat oslavu např. o týden dříve než má narozeniny. Pokud si bude plánovat svoji oslavu, a bude si zvát kamarády, povzbuďte ho v tom, a kamarádi ať mu slíbí, že na jeho narozeninovou oslavu přijdou a že s ní počítají. Všechny věci potřebné na oslavu (jídlo, pití, ozdoby,..) uskladněte nejlépe u přátel. Muži si některých věcí nevšimnou (třeba Vašeho nového účesu, či nových šatů), ale v tomhle dokážou být velice pozorní.

Zaměstnejte ho

V den oslavy požádejte rodinu nebo přátele o to, aby místo oslavy připravili a vy s ním odjeďte na odpoledne někam pryč. Nejlepší je, když tento den proberete s kamarádem, který Vám pomáhá již od začátku a on si to vezme vše pod patronát. Doporučuji pár hodin ve welnesu, výlet do bazénu, nebo nějakou procházku. Nevybírejte nic fyzicky náročného, aby nebyl oslavenec moc unavený. V případě, že chcete připravovat oslavu Vy sama, vyšlete ho někam s kamarády.

Do poslední chvíle

Odvezte ho na místo oslavy pod jakoukoliv záminkou. Vymyslete si něco, co Vám uvěří a nebude za tím hledat lživé tvrzení. Hlavně, ať do poslední chvíle nic netuší. Tam už by mělo být vše připraveno a přátelé by ho měli vřele přivítat.

Filed in: Překvapením