12:42 pm - Neděle Červenec 3, 2022

Bydlete prakticky s interiérovou a venkovní dlažbou

Hedy

Bydlete prakticky s interiérovou a venkovní dlažbou

Máte děti? Jste vy či vaše ratolesti alergičtí na roztoče? Potom není nic lepšího, než se zbavit nepraktických koberců, ve kterých se drží spousta nečistot a alergenů, a pořídit si do obytných prostor kvalitní přírodní dlažbu. Dětské koberce potom vybavte cenově dostupnou laminátovou podlahou s podlahovým vytápěním, na které si budou moci děti hrát, aniž by prochladly.

Autor obrázku: Robert Couse-Baker

U společnosti Keramika Soukup naleznete keramickou dlažbu od předních italských a španělských výrobců. Nabídka je skutečně široká a rozmanitá. Dlažba vzhledem připomíná přírodní materiály, jako jsou kámen, mramor nebo dřevo, její výběr tedy záleží pouze na vaší představě a vkusu. Pro každý styl však naleznete odpovídající dezén, ať už máte moderní, exotické, orientální nebo čistě klasické bydlení. Mnoho druhů interiérových dlažeb je mrazuvzdorných, můžete je proto použít i na terasy, balkony a jiné exteriéry, čímž získáte komplexní do detailu sladěnou plochu.

Specifikem venkovní dlažby je její odolnost, protiskluzovost a mrazuvzdornost. Venkovní dlažba působí elegantně a příjemně doplňuje okolí domu. Typy o tloušťce 3,5 cm se pokládají přímo do štěrku nebo na beton, jednoduše s ní tedy vyřešíte chodník, příjezdovou cestu, okolí bazénu nebo garáž.

Dlažba venkovní i interiérová se jednoduše udržuje. Uvnitř ji stačí občas vysát a v případě skvrn sem tam setřít. Venku ji klidně postříkejte hadicí nebo ji s trochou štěstí spláchne déšť. A tak rozlité mléko, drobky či zbytky jídel na podlaze vás nechají chladnou, neboť víte, že smeták nebo mop vše rychle vyřeší. Inspiraci hledejte v internetovém obchodě www.keramikasoukup.cz, kde si vyberte vzor a typ dlažby, která lahodí vašemu oku a stylu interiéru, a radujte se z elegance a jednoduchosti, které vaše bydlení s dlažbou získá.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply