12:29 pm - Neděle Červenec 3, 2022

Farmář hledá ženu

Hedy

Farmář hledá ženu

Reality show, která vyplňuje páteční večery pro lidi, kteří usednou k televizi.

Jaké to má výhody?

Autor obrázku: kissyface

Kromě toho, že televize vydělává, tak zároveň osoby, které se věnují své farmě a nemají čas na to, jít někam za zábavou, kde by poznali nové lidi a vytvořili si nové vztahy, se přihlásí do tohoto pořadu. Pro takovou osobu to je jednodušší, protože jí pořád zůstává čas na farmu a co víc, také má nějaké ty pomocníky. A určitě je to zajímavé i pro diváky, přece jenom každého zajímá, jak se životem bojuje někdo jiný.

Má to i své nevýhody?

Určitě, protože tito lidé jsou v televizi, takže nemají téměř žádné soukromí a každou jejich reakci vidí lidé na druhé straně obrazovky. Přece jenom musí být před kamerou nervózní a jistým smyslem se musí stále hlídat.

Šli byste do takovéhoto pořadu i vy?

Pro mnohé je to výzva a proč nezkusit něco nového, že? Ale mezi těmito obyvateli je ještě více těch obyvatelů, kteří se tomu spíše vyhýbají, protože mají strach z toho, že budou v televizi. Strach z kamer a zmiňovaného pocitu bez soukromí.

Možná, že pokud by to nešlo do televize, tak by se přihlásilo daleko více lidí, protože je čím dál tím těžší navázat vztah a najít si k sobě toho pravého a zůstat s ním. Ale na druhou stranu, pokud by to neprošlo přes televizi, tak ta by ztratila peníze a lidé za obrazovkami by přišli o zábavu.

Východisko pro ty, kteří se bojí televize?

Samozřejmě, že je mnoho lidí, co by se této akce zúčastnilo, ale pokud by to nešlo přes televizi. V takovém případě není lepší rady, než poradit, aby si našli nějakou internetovou seznamku, ale na to opatrně. Anebo jděte za zábavou, protože tam, kde je zábava jsou i lidé.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply