6:27 am - Sobota Červenec 2, 2022

Taneční styly, které formují postavu

Hedy

Taneční styly, které formují postavu

Nebaví vás dřít v posilovně? Jděte si zatančit! Nejen že skvěle formuje postavu, aniž byste měla pocit, že děláte něco náročného. Také podporuje správné držení těla a svalovou koordinaci. Uvolníte se u toho na vlnách hudby a ještě poznáte nové lidi. Navíc si můžete vybrat z několika stylů. Zde jsou ty nejzajímavější. Nejvíce kalorií spálíte rychlejšími tanci, jako například latinsko-americkým nebo moderním jazzovým tancem. Spálit můžete až 700 kalorií, kdežto u pomalých spálíte 200 kalorií.

Pole dance

Pole dance znamená v překladu tanec u tyče. Nikdo po vás nebude žádat svlékání ani žádné vulgarity, nýbrž dát svému tělu volnost a pocit svobody. Jde o celosvětově uznávanou profesní disciplínu. Ženy si zde nejen formují postavu, ale také uklidňují duši a dávají průchod svému svůdnému já. Začít můžete od úplného začátku, i když nemáte žádné zkušenosti se sportem nebo tancem. Lekce jsou však celkem drahé.

Salsa

Je tanec „volného stylu“. I když u salsy nepropotíte litry potu, postavu dokonale tvaruje a protahuje, což přispívá k tomu, že vypadají pevněji a pružněji. Salsa je velmi temperamentní tanec doprovázený převážně rytmickou hudbou. Po tancování salsy budou vaše pohyby působit velmi ladně. ¨

Břišní tanec

Orientální tanec, který zapojuje celé tělo. Od chodidel, přes lýtka, stehna, boky, břicho až po krk. Tancuje se při arabských melodiích. Tanec je výjimečně smyslný a zároveň energický. Díky němu se bude cítit krásná. Mohou provádět ženy jakéhokoliv věku a váhy.

Fitness dance

Jde o spojení tance se cvičením. Zapojují se jednotlivé svalové skupiny, převážně ty problematické (stehna, boky, bříško, zadek). Nakonec se provádí stretching, který zvyšuje elasticitu svalů a ohebnost kloubů. Jelikož je prováděn za zvuku jemných a klidných melodií, uklidňuje a vyrovnává srdeční tep.

Tribal fusion

Jde vlastně o modernější břišní tanec. Zahrnuje prvky hip hopu, break dancu i egyptského moderního tance. Učí se od úplných základů břišního tance, takže na kurz může chodit kdokoli. Skvěle se při tom uvolníte a budete mít radost z vlastního těla.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply