7:00 am - Sobota Červenec 2, 2022

Dominantní muž vás zaručeně nadchne

Dana

Dominantní muž vás zaručeně nadchne

Jak moc jste iniciativní v posteli? Ráda jste vy ta, která je nahoře, která raději ovládá muže a vše je jen podle vás? A co takhle změna. Přeci jen je zakódováno, že muž by měl být ten, který si vezme ženu a ta se mu plně oddá. Samozřejmě, že i takové ženy jsou, které mají rády, když je muž dominantní, když mohou být dobývané.

Ten pocit, jenž můžete zažít, když z ničeho nic vás váš partner popadne ať je to kdekoliv, může být odzbrojující. To, že vy toho moc nenaděláte, jelikož on má větší sílu a vy se jen ztěžka můžete ubránit, jeho nechává v klidu, protože ví, že on má navrch, že on je ten, kterého budete poslouchat a plnit jeho přání.

Stačí pohled do jeho očí a vy v nich poznáte, oč mu jde. Máte na výběr. Buď se vzepřete a využijete své síly se s ním prát a křičet, ať vás pustí anebo budete zkrátka po vůli.

Většina žen si vybere nejspíš druhou variantu.

Vzrušující je samo o sobě už jen to, jak s vámi partner zachází, jemně, ale zároveň rázně a silně. Pevně drží vaše tělo, vaše boky, nenechá vás uhnout, tělem ani pohledem. Veškeré pohyby a polohy určuje on. On vám bude poroučet, jak jej uspokojit a vy ho budete činit šťastným a spokojeným.

Takové milování nemusí být klasicky v posteli. Mnohem vzrušující a napínavější je to v autě na lesní cestě, večer v přírodě, u rybníka, na místě kam nikdo nechodí nebo na zajímavém veřejném místě, kde vás ovšem mohou překvapit noční navrátilci.

Není to ale právě ten pocit, který chtějí zažít mnohé z nás, že mohou být přistiženi?

A nebo taky ne. Rozhodně je to příjemná zkušenost. Nechceme být přece tak nudné a preferovat pouze a jenom milování v posteli.

Dominantní muž nutně neznamená násilí, urážky a nepěkné milování. Právě naopak, budete vědět, že po vás váš milenec opravdu touží, že vás chce mít jen a jen pro sebe, že jste jen jeho a jen vy jste ta, která jej zajímá.

Milování v pozici poslušné milenky rozhodně stojí za to, je to nezapomenutelný zážitek, budete na to stále vzpomínat a bezpochyby se k tomu rádi budete oba vracet.

Okouzlete tím, že se mu oddáte a on si s vámi užije podle svých představ a zaručeně si nebude užívat jen on sám…

autor: Dana Boudová

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply