11:52 am - Neděle Červenec 3, 2022

Něžné svazování okoření milostný život

admin

Chcete svého milého překvapit, příjemně oživit váš vztah a vyhnat nudu z ložnice? Pak vyzkoušejte bondage, neboli svazování!

Nemáme na mysli nějaké drsné sadomasochistické praktiky, chceme ho přeci okouzlit, ne vystrašit! Nečekaně příjemné dobrodružství lze zažít i s jemným šátkem. Třeba tím, který nosíte každý den do práce. Nebo s jeho oblíbenou šálou. Čím běžnější kousek z šatníku vyberete, tím líp. Pokaždé, když ho na vás uvidí, nebo si ho sám oblékne, vzpomene si vaše společné chvíle.

BondageBondage nemá daná žádná pravidla. Nechte prostor svojí fantazii. Je váš muž zvyklý, že z koupelny chodíte do ložnice ve flanelovém pyžamu? Tentokrát se oblečte pouze do šátku. Nezáleží na tom, zda si ho pověsíte kolem krku nebo zahalíte některou partii svého těla. Tak jako tak vám ho bude chtít strhnout. Třeba přistoupí na vaši hru a sám se chopí iniciativy a svázaná skončíte nakonec vy. Nebraňte se tomu. A nezapomeňte mu to oplatit, protože být bezmocný je pro muže velice nezvyklá role a může mu přinést nečekané vzrušení.

Přivázat ho můžete třeba k posteli nebo židli. Nebo mu jen svázat ruce. Zajímavé a velice vzrušující je i zavázání očí. Bezmocného muže se něžně dotýkejte, nespěchejte a vybírejte si nezvyklá místa. Nebude tak vědět, co očekávat a vaše hra bude napínavější. Můžete použít i pomůcky – kostky ledu, med, šlehačku … A při tom všem mu dejte najevo, že i Vám je situace příjemná, aby se nemusel bát, že jste zanedbaná a užívá si jen on.

Vyzkoušejte bondage  a buďte si jistá, že tentokrát se k vám po sexu neotočí zády s obyčejným „Dobrou noc!“, ale bude okouzlen a natěšen na další vášnivou noc.

autor: Zuzka Machovcová
obrázky: FreeDigitalPhotos.net

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply