12:17 am - Úterý Září 27, 2022

To, že jste sama doma, neznamená, že si nemůžete užít postelových hrátek

admin

 

Některé ženy si nedovedou představit, že by byl jejich přítel či manžel dlouho pryč a ony by neměly sex. To proto, že zřejmě doma nemají erotické pomůcky, které by používaly samy, nebo nejsou na věnování se svému tělu o samotě zvyklé. Na rozdíl jsou tady ale i ženy, které žijí v páru, ale přitom nedají na vibrátor či jinou maličkost pro své potěšení dopustit.

Dávno pryč jsou doby, kdy se tomu „příteli“ z různých důvodů vyhýbaly starší ženy a našli jsme jej spíše v šuplíku mladých dívek či žen ve středním věku. Pokud vibrátor nemáte, nebo už má ten váš pár let, poohlédněte se po novém. Nabídka je skutečně široká a vy, pokud vyberete ten správný, nebudete litovat.

Podle čeho vybrat vibrátor?

Osobní pomůcka v podobě vibrátoru se vám kupodivu nemusí líbit vzhledově. Důležité naopak je, z čeho je vyroben, jaký má tvar a jestli bude určen „jen“ k zasunutí do pochvy, nebo bude dráždit i okolí vstupu, především poštěváček.

Pokud už nějaký doma máte a jste s ním spokojena, vyberte si podobný tvar, které ale může být doplněn o něco navíc. Podstatné je, pokud se vám líbí např. vibrátor z latexu, abyste na tento materiál nebyla alergická. No a pak už nezbývá než zkoušet a zkoušet, protože pohledem ani rukou nepoznáte, zda jste se trefila do černého, nebo ne.

Překvapte i partnera

Kterýkoli sexshop ale nabízí nejen nabídku vibrátorů, ale i jiných pomůcek pro ženy, ale i muže. Pánové mají rádi kostýmky, do nichž se jejich partnerky oblékají, umělé vagíny i bičíky či pověstná pouta. Ženy rády používají i venušiny kuličky, příjemné lubrikační gely nebo erotické prádlo.

Okořeňte váš život, ať už jste sama, nebo ne a zavítejte do sexshopu. Nikdo neuvidí, co jste si koupila, zboží je vždy zabaleno tak, aby byl balíček diskrétní. Ať už si vyberete cokoli, můžete si směle užívat a nikdo o tom nemusí vědět.

 

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply