7:31 pm - Čtvrtek Srpen 11, 2022

Levná kosmetika, která se vyplatí

Hedy

Levná kosmetika, která se vyplatí

Pokud patříš mezi ty holky, které se rády líčí, ale nerady utrácí za kosmetiku přehnaně moc peněz, určitě budeš ráda, když budeš znát některé značky, které se cenově vyplatí.

Značku Balea asi bude znát hodně dívek. Najdeš jí pouze v DM a tato značka se zaměřuje hlavně na krémy, sprchové gely, šampony, tělová másla, ale v poslední době u nich můžeš najít i deodoranty nebo CC krém, na který můžeš slyšet všude chválu. Výhodou je jejich velmi nízká cena, která se pohybuju kolem 30 korun. Zajásat mohou navíc ty dívky, které nemají rády silikony v šamponech a jiných přípravcích, protože ve výrobcích Balea se nevyskytují. Tato značka mívá často limitované edice se skvělými vůněmi. Za tu cenu – pohádka.

Další drogérkovou značkou je Miss Sporty. Miss Sporty se zaměřuje spíše na mladší dívky, které s líčením teprve začínají, a proto se dá dekorativní kosmetika sehnat velmi levně. Ale i pokud jsi starší, tak si zde určitě vybereš. Patří asi mezi ty nejlevnější. Určitě stojí za zmínku široká škála barev laků na nehty, které celkem i dost vydrží. Sice některé make-upy toho moc nezakryjí a moc nevydrží, dají se mezi nimi najít i takové, které v pohodě vydrží 8 hodin, barva ti skvěle sedne, protože mají asi ten nejsvětlejší odstín make-upu v celé drogerii a ani nedělá šupinky. To ale musíš vyzkoušet sama.

Autor obrázku: Romina Campos

Značku, kterou budou znát asi všichni je Essence. Patří asi mezi ty nejoblíbenější drogérkové značky a má jí rádo mnoho slečen i žen různého věku. Essence má opravdu široký sortiment, od laků na nehty, přes pudry, rtěnky, po řasenky a lesky. V poslední době u nich ale můžeš najít i kvalitní štětce, které se skvěle mohou postavit i těm dražším, a krémy na ruce. Často můžeš najít i limitované edice, kde seženeš skvělé věci na léto a podobně. U Essence určitě stojí za to, si stojan pořádně prohlédnout, protože zde často pořídíš výborné kousky pod 100 korun. A to se vyplatí!

Další značkou, která se u nás v poslední době začala dost objevovat, je Catrice. Je sice o trošku dražší než třeba Essence, ale je zase mnohem kvalitnější a vydrží mnohem více – např. laky na nehty či stíny. Také mají mnohem bytelnější obaly, takže se ti nestane, že se ti jen tak ulomí víčko, když chceš výrobek otevřít.

Pokud neznáš značku ELF, určitě děláš chybu. Sice tato značka nemá nikde žádný stojan a je k dostání pouze na internetu, ale to neznamená, že nestojí za zmínku. U této značky dokážeš sehnat obří paletky za velmi nízkou cenu, odstíny jsou velmi pigmentované a paletky mnohdy barevně velmi nápadité. Kosmetika se dělí do tří kategorií – Essentials, Minerals a Studio. Vše se liší cenou, ale kvalitou jen málokdy. Můžeš zde i pořídit celkem kvalitní štětce za 40 korun či laky na nehty. Určitě se na to koukni!

Poslední značkou a asi i nejméně známou je značka MUA. Je to britská značka, také funguje pouze na internetu a bohužel zatím ani nemá český e-shop, ale už se pracuje na jeho zprovoznění. Výhodou ale je, že výrobky do České republiky zasílají. Za zmínku asi nejvíce stojí jejich paletky, které seženeš i za tři libry. Vlastně zde veškerou dekorativní kosmetiku seženeš pod pět liber. No není to pohádka?

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply