1:02 pm - Neděle Červenec 3, 2022

Sexy bříško bez cvičení? Zapomeňte!

Hedy

Sexy bříško bez cvičení? Zapomeňte!

Autor obrázku: Pedro Ribeiro Simões

Děsíte se léta, protože máte o nějaké to kilo navíc? Snad každá žena se snaží o ploché sexy bříško do plavek. Některé zkoušejí dietu, jiné různé tabletky nebo krabičkové diety. Zapomeňte na stoprocentně spolehlivé náplasti, zábaly, diety a prášky. Každý odborník vám řekne, že bez cvičení to bohužel nejde.

Říkáte si přestanu jíst a kila půjdou dolů? Omyl! I když budete hodiny hladovět, bříško vám stále poroste. Je to tím, že tělo si při pocitu hladu vytváří jen další tuky, takže místo hubnutí naopak budete dále přibírat. Bříško je potřeba zpevňovat cvičením.

Honí se vám hlavou věty: mám nepravidelnou pracovní dobu, mám sedavé zaměstnání, nemám v práci čas na jídlo, celý den v práci nejím a pak doma sním páte přes deváté, nemám po práci chuť jít do posilovny, konečně mám volno tak si raději odpočinu. Častou větou bývá také: Od zítra začnu cvičit. Opravdu. Ale dobře víte, že zítra nezačnete. A nezačnete ani po zítří.

Proto přináším pár rad, jak zpevnit bříško. A uvidíte, že lépe se budete cítit už za pár dnů.

 • Zjistěte si, kolik cukrů, tuků a bílkovin můžete denně přijmout – na internetu, nebo zajděte do posilovny k odborníkům
 • Pro začátek je dobré kontrolovat, co jíte. Není třeba se omezovat v pestrosti jídla, ale v jeho váze – kontrolujte, kolik čeho sníte podle kalorických hodnot na obalech (dobře k tomu poslouží například online databáze www.kaloricketabulky.cz)
 • Jezte pravidelně – pětkrát až šestkrát denně menší porce, ne třikrát denně obrovské talíře
 • Jsem příliš unavená na cvičení. Ale nejste unavená právě proto, že necvičíte? Zkuste si večer najít deset minut čas – dvacet sklapovaček nebo dřepů postačí
 • Zapojte rodinu – podnikejte společné výlety, např. na kolech
 • Autor obrázku: live

  Motivujte se – koupě nových šatů může být fajn motivací

 • Nesmutněte, když stoupnete na váhu – nezoufejte, když neshodíte polovinu váhy, mějte radost z každého deka dolů
 • Důležité je vydržet – nesmí vás odradit hubenější kamarádka ani to, že vaše okolí nezpozoruje výsledky hned
 • Neupozorňujte – zase jsem přibrala a ty si tak hubená, fuj z těch kalhot mi lezou špeky ty šaty ti sluší víc než mně – žádné takové, tím akorát upoutáte oči, aby vás zkoumaly
 • Pokud zhubnete (i když minimálně), budete se cítit více sebevědomá – v létě si koupíte nové plavky a ponesete se v nich se vztyčenou hlavou a nikoho vaše kila navíc rázem nebudou zajímat.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply