1:59 am - Neděle Říjen 24, 2021

Jaké podstoupit zimní a jarní ošetření pleti?

admin

V nedávno otevřeném centru krásy a zdraví Health Point ví, že zima dává naší pokožce zabrat, kort po hektickém vánočním shonu je pleť unavená, dehydrovaná a bez výživy. Proto expertka na pleť Marcela Švecová doporučuje zimní ošetření, které obnoví pleť a dodá potřebné vitaminy, a omlazení pro perfektní jarní start.

Zimní ošetření Peeling Resulfacante

„Jde vlastně o chemický peeling obličeje, který slouží pro celkovou obnovu pleti, díky obsahu 20 % aha kyselin a kys. salicylové udržuje rovnováhu pleti a dodává jí pocit komfortu,“ prozrazuje Marcela kosmetička z Health Point.

Pro toto ošetření je ideální právě období podzimu a zimy, kdy je přítomno málo přímého slunečního záření. „Pokud se chystáte na hory či k moři, doporučuji vždy měsíc před a po dovolené pauzu a peeling Resulfacante absolvovat až po tomto období. Po celou dobu dovolené vždy používejte UV faktor 50,“ dodává.

Samotné ošetření je zcela bezbolestné, jen během aplikace můžete pociťovat malinké štipkání v oblasti tváří, které ale po aplikaci zklidňujícího séra ihned zmizí společně s lehkým začervenáním. Pokud vás trápí i pigmentové skvrny přidáme k peelingu čistý vitamín C, díky němuž dochází k zjemnění pigmentových skvrn,“ říká Marcela.

Ošetření je vhodné v podzimních a zimních měsících, díky obsahu 20 % aha kyselin a kys. salicylové vyživí a udrží rovnováhu vaší pleti. Lze obohatit o čistý Vitamin C.

Postup ošetření

Po jemném odstranění make-upu, úpravě obočí dle přání klientky přechází kosmetička k detoxifikaci, obnově a čištění pleti. Dle potřeb a přání je aplikován vysoce koncentrovaný vitamin C, následuje speciální masáž digi-esthetique a aplikace séra pro zklidnění pleti. Poté přichází na řadu důležitá obličejová maska a závěrečný elixír, samozřejmostí je nanesení make-upu na přání klientky.

Průběh a počet potřebných ošetření s vámi probere kosmetička při vstupní konzultaci, která je zcela zdarma.

Cena ošetření: 1 690 Kč / 60 minut

Jarní Face-lifting – omlazení obličeje

Na jaře prochází naše pleť velkými změnami. Přecházíme z mrazu do tepla a pleť bývá povadlá a vykukují nám více vrásky. „Právě proto nabízíme ošetření Neinvazivní face-lifting který umí všechny tyto problémy naší pleti řešit zcela bezbolestně. Omlazující procedura pomocí přístroje BTL EXILIS vede k obnovení kolagenu v pleti, vyhlazení vrásek a zpevnění kontur obličeje,“ říká kosmetička Marcela Švecová z Health Point.

„Ošetření je neinvazivní, a nevyžaduje čas pro rekonvalescenci. Lze ho provádět v oblasti obličeje, podbradku, krku, dekoltu či očního okolí,“ doplňuje.

Postup ošetření

Celé ošetření probíhá vleže. Odstraní se přebytečný make-up a nečistoty z pleti a na aplikované místo se nanese speciální ultrazvukový gel. Aplikátorem se následně ošetří požadovaná partie. Během celého ošetření cítíte pouze příjemné teplo. Terapie je tedy zcela bezbolestná a vysoce relaxační.  Po ošetření může být pokožka lehce začervenalá zhruba 15 minut.

 

Jak často ošetření opakovat?

Pro dosažení maximálního efektu a správné tvorbě kolagenu se doporučuje alespoň 4 opakování v časovém rozpětí 7 až 14 dní.

Cena ošetření: od 1490 Kč dle partie/ 60 min

Kde Health Point najdete: 

Health Point Karlín

Karolina Plazza

Sokolovská 694/100

Praha 8

Tel.: 774 494 443

E-mail: recepce@h-p.cz

Více najdete na www.h-p.cz.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply