3:44 pm - Středa Prosinec 10, 1101

Eliminujte nedostatky vaší postavy s pomocí zeštíhlujících šatů

Chystáte-li se na nějakou důležitou akci, společenský večírek, nebo jinou významnou událost, jistě budete chtít vypadat reprezentativně a dokonale.

Možná se už od Nového roku pokoušíte zhubnout kila, které většina žen v zimě nabere, ale už teď víte, že za pár týdnů, kdy se koná svatba vaší kamarádky, nebude váha ukazovat tolik, kolik jste si přála. Právě zeštíhlující šaty vám dopomohou k tomu, abyste vypadala dokonale, i když jste nestihla splnit své očekávání.

K čemu všemu se zeštíhlující šaty hodí

Tento důmyslně vymyšlený kousek oblečení můžete využít nejen jako šaty, ale stejně dobře poslouží i jako zpevňující zeštíhlující prádlo pod jiné šaty. Jsou krásně splývavé, nemají švy a zapínání, nehrozí viditelné hrbolky, nebo bouličky. Nikdo si nevšimne, že je máte, pokud na ně nepoukážete a nebudete se jimi chlubit.

Kvalitní materiál zdokonalí postavu všem ženám

Protože materiál tvoří 89% nylon a 11% elastan, jsou elastické a přitom pevné. Spolehlivě pomůžou jako zeštíhlující šaty pro plnoštíhlé, ale také zpevnit zadečky, břicha i stehna všem ženám po porodu, po operacích, plastických úpravách, nebo ženám s ochablým svalstvem. Hezky zpevnit umí i poprsí, vytvarují jej a nadzvednou. To bude odměnou ženám, které léta kojily své děti, ale i těm, kterým prsa prostě už tak hezky nedrží.

Vyrábí se ve dvou velikostech – S/M,  L/XL a taktéž ve dvou barevných variantách – černé a béžové. Prodyšný materiál zajišťuje pohodlné nošení po celý den.

K zeštíhlujícícm šatům Lipodress lze jednoduše připevnit i ramínka, budete-li chtít a tak si model obměnit.

Spokojený zákazník je to nejdůležitější

Objednáte-li si zeštíhlující šaty, jako dárek k nim nyní dostanete bezešvé legíny se sauna efektem. Opticky zeštíhlují, díky bezešvému materiálu je opět možné nosit je pod oblečení a nechybí jim elastičnost.

Všechno zboží má standardní záruku spokojenosti, můžete jej díky tomu bez udání důvodů do dvou týdnů vrátit.

Filed in: Oblečením