12:29 am - Úterý Prosinec 7, 2021

Mladá a svěží? Nechte se inspirovat studentkami

Hedy

Mladá a svěží? Nechte se inspirovat studentkami

Každá žena se chce stále cítit mladě a svěže, protože pak je pro muže atraktivní. A není lepší lichotka pro ženy, než když vám muž věnuje pohled. Avšak mít stále tento vzhled není jednoduché. Kde mají ženy neustále brát inspiraci? Od koho jiného, než od těch kteří mladí jsou – od studentů!

Jedině na doma

Když se podíváte na mladé studenty, tak ti většinou dávají přednost pohodlnému a praktickému oblečení, které ve skutečnosti vypadá opravdu mladě. Pravdou je, že většina žen, by v takovém oděvu nevyšly ani na ulici. Ale proč ne? Mikina přece není nic nevkusného, a pokud nemáte v práci striktní pravidla pro elegantní oblékání, tak se klidně vydejte v oversize mikině. Rozbijete tím nejen stereotyp, ale také svůj vzhled, protože díky tomu, budete vypadat mladě a svěže.

Kalhoty nejsou jen pro muže

Pokud se podíváte na mladé studenty, tak málokdy najdete někoho, kdo na sobě mí jiné kalhoty, než rifle. Pravdou je, že i mnoho žen chodí v těchto kalhotách, avšak musíte zvolit ten správný střih. Mladé studenty by dnes do zvonových riflí určitě nevlezly.  A i vy byste měli dávat přednost úplným riflím, zejména pokud máte dlouhé a štíhlé nohy. Navíc když k těmto obyčejným riflím přidáte bílou košili, černé sako a správný šperk, tak budete v práci jen zářit.

I obuv je důležitá

Studenti neustále běhají z kolejí na fakultu anebo z jedné fakulty do druhé, protože mají různě přednášky, a proto musí mít i dobrou obuv. Na vysokých podpatcích by to všechno určitě nestíhali, a tak si všimněte, že na jejich nohách uvidíte převážně tenisky. Existuje velká škála střihů a barev. Zkuste i vy vyměnit podpatky či baleríny za vkusné tenisky a budete se divit, co to s vaším vzhledem udělá. Každý se vás bude ptát, na jaké fakultě studujete, protože budete vypadat mladě a svěže.

A čím se mám ozdobit?

Pokud chcete vypadat mladě a svěže, tak se dívejte po studentech. Ti většinou nemají moc peněz na to, aby si kupovali drahé zlaté či stříbrné náramky a náušnice. Právě tyto drahé šperky jsou zaměněny za sety náramků, které jsou jen z obyčejných perliček anebo bavlnek. A mít více náramků najednou je trendy, tak se toho nebojte. Vzhledem k tomu, že studenti nemají moc peněz na drahé šperky, tak si mnohdy pomáhají různými doplňky. Často využívají šátky či pásky jako originální doplňky. Někdo si je převáže přímo přes ruku, jiný je využívají netradičně. Pásek na klobouk a šátek do kalhot a podobně.

 

Vypadat stále mladě a svěže není nic jednoduchého. Máme pro vás tip – nechce se inspirovat mladou generací a rázem to bude jednodušší.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply