4:24 pm - Neděle Červen 23, 1776

Oblečení a doplňky, které lichotí vaší postavě

Hedy

Oblečení a doplňky, které lichotí vaší postavě

Toužíte po delších nohou, menším bříšku, či chcete zakrýt malé nedostatky vaší postavy? Zvolte to správné oblečení a doplňky a buďte neodolatelná. Zde je pár tipů.

jill111 / Pixabay

 

  1. Podpatky

Dlouhé nohy a pevný zadeček, to je sen každé ženy. A jak toho jednoduše dosáhnout? Vsaďte na podpatky. Nohy opticky prodlouží, zadeček vytvarují. Navíc vypadají hezky a žensky. Nejste si na příliš vysokých podpatcích jistá? Zkuste klínek. Je mnohem pohodlnější, stabilnější a má stejný účinek na vaši postavu.

 

  1. Skiny kalhoty

I když zrovna nemáte nohy hubené jako laňka, volte raději užší džíny či kalhoty. Široké nohavice vám nohy opticky rozšíří. A navíc, přiznejme si, nevypadají vůbec pěkně.

 

  1. Pásek do pasu

Nejen že je to skvělý doplněk, který ozvláštní váš outfit, ale také dokáže krásně zvýraznit váš pas. Díky němu tak snadno dosáhnete postavy typu přesýpacích hodin. A s čím ho kombinovat? Nejlepší volbou jsou formální košile, či jednobarevné halenky a topy.

 

  1. Sukně a kalhoty do pasu

Poslední dobou jsou sukně a kalhoty do pasu velkým hitem. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá. Dokonale zamaskují menší špíčky na bříšku, a navíc vám v nich vynikne pas. Zastrčte do nich volnější tričko či kostkovanou košili a budete hvězda.

 

  1. Rukávy

Máte širší ramena? Oblékejte si trička s krátkými rukávy, nebo širšími ramínky. Špagetová ramínka či trička bez rukávů jsou naopak špatnou volbou.

zena_1442347366-300x200

  1. Rovné střihy

Máte-li větší bříško, zakryjte ho pomocí halenek rovného střihu. Balónový střih naopak vaší postavě uškodí. Rovněž šaty volte rovného střihu.

 

  1. Korzety

Tito „pomocníčci“ pomáhali ženám již ve středověku k vysněné postavě. Korzety dokonale vytvarují pas a pozvednou ňadra. Pozor ale na přílišné utahování korzetu, mohly byste si ublížit. Místo korzetu můžete také vyzkoušet stahovací prádlo.

 

  1. Vzory

Od malých nedokonalostí vaší postavy odpoutají pozornost nápadné, ale drobné vzory. Velké vzory mohou naopak nedokonalosti zdůraznit. Ale pozor, nic se nesmí přehánět. Mějte proto na sobě vždy jen jeden vzorovaný kousek. Zbytek outfitu volte spíše nenápadný. Vzor tak lépe vynikne a navíc se nebude tlouci s ostatním oblečením.

 

  1. Doplňky

Oslňte pomocí výrazných doplňků. Větší náramek či náhrdelník zaujme a navíc odvede pozornost od malých nedokonalostí. Pamatujte ale, že i zde platí heslo „méně je více“. Stačí proto vždy nosit jen jeden výraznější kousek.¨

Doufám, že vám mé rady budou k užitku. Ale hlavně, nezapomínejte na to, že jste krásná taková, jaká jste a mějte se ráda. Protože jedině když budete vyzařovat zdravé sebevědomí, můžete okouzlit.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply