12:26 pm - Pátek Říjen 7, 2022

10 věcí, které máme rádi na našich kamarádech

Hedy

10 věcí, které máme rádi na našich kamarádech

Kamarádi jsou vlastně takovou rodinou, kterou jsme si směli vybrat. Pokud jste vybírali moudře, váš přítel bude splňovat všechny tyhle povinnosti nebo taky radosti…

Autor obrázku: Scarleth White

1. Společník ve zločinu

Potřebujete někoho, kdo vám udělá alibi, když se potřebujete vytratit a zůstat přes noc jinde než byste měli být? Tak tady je. BF takzvaný Best Friend.

2. Zavoláš?

Správný kamarád by měl být vždycky na telefonu. Opravdový kamarád totiž ví, kdy by měl zvednout telefon.

3. Jsi směšný

Váš nejlepší přítel by měl být schopný říct, aby jste zmlkli, když začínáte být směšným. Pomůže vám zorientovat se, pokud se v něčem ztratíte. Vše bude vykonávat jenom ve vašem nejlepším zájmu.

4. Nic jiného než pravdu

Znovu byste se na něj měli spolehnout. Nejlepší přítel neříká to, co chcete slyšet, ale tak, jak to doopravdy je. Takže pokud se vaše obočí točí jako housenka, tak vám to řekne.

5 . Mrkat, mrkat, pšťuchovat, pošťuchovat

Komunikace mezi více než blízkými přáteli je o tom, že se navzájem znají. Nemusíte si vyměnit ani jedno slovo, aby váš přítel přesně vyčetl vaše pocity ze situace ve vaší tváři.

6. Blízko a daleko

Pokud potřebujete s někým strávit první týden po rozchodu, nejlepší přítel bude nablízku. Pokud však potřebujete být sami, nebude pro něj problém dopřát vám trochu prostoru.

7 . Tyhle strašné slova

Autor obrázku: Luke Lehrfeld

Váš nejlepší přítel nikdy neřekne: ,,Já jsem ti to říkal!“ Upozorní na to předem, než se vůbec něco stane.

8. Mám to

Mít přítele, který vám rozumí, motivuje vás a reaguje správně na situace je velmi cenná věc.

9. Dobrý, špatný, ošlklivý

Přítel tady bude pro vás v životních chvílích dobrých, ale NEJLEPŠÍ přítel se bude držet kolem vás ve chvílích selhání, rozchodů a bude s vámi čelit problémům.

10. Sdílet znamená starat se

Nejlepší přítel s vámi bude probírat vše. Pokud jste dostali více kvalit, než kvantity atd. Ale máš však jednoho BF, takže na ničem jiném nezáleží.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply