12:18 pm - Neděle Červenec 3, 2022

Gesta mužů, které si vykládáš špatně

Hedy

Gesta mužů, které si vykládáš špatně

Autor obrázku: McKay Savage

Pokud se ti líbí nějaký muž, je jasné, že budeš nadšená z každého gesta, které udělá. Mnohdy si ale ženy vykládají některá gesta špatně a ve skutečnosti ani nic moc neznamenají a jsou pak jenom zklamané. Podle jeho gest totiž můžeš poznat, jestli se mu líbíš anebo o tebe nejeví zájem. Často je to ale velmi zapeklité. Která gesta si ženy vykládají nejčastěji špatně?

Odvoz

Pokud jste někde na oslavě, která je mimo město a v noci ti už nejede žádný autobus a kluk/muž ti nabídne odvoz, nemusí to hned nutně znamenat, že se mu líbíš. Třeba má jen stejnou cestu nebo je to dobrák a gentleman. Rozhodně si odvoz nevybavuj jako nabídku k něčemu.

Doučování

Asi se ti někdy stalo, že tě kamarádka požádala o doučování předmětu, ve kterém jsi dobrá. To samé může udělat i tvůj idol. Holky z amerických filmů ale pochytily, že když chce kluk doučovat, hned to znamená, že o ně jeví zájem. Mnohdy to tak nebývá a pouze potřebuje doučit předmět. U holek to ale bývá často naopak a chtějí od kluka doučovat právě za smyslem rande. Tady nejde o tebe, ale o tvůj mozek. Bohužel.

Objetí

Dříve byl trend, že si dávali pusu kamarádky. Není se čemu divit, když tě tvůj kamarád nebo známý obejme. Nemusí to hned znamenat, že by s tebou i něco rád měl. Takhle si to totiž mnoho holek vykládá. Objetí je úplně stejné jako klučičí high five, poplácání po zádech nebo právě kamarádská pusa na tvář. Je to pouze jeho ahoj. Z jednoho se ale radovat můžeš – je rád, že tě vidí.

Autor obrázku: itupictures

Pusinka – smajlík

Kluci bývají většinou v pusinkovacích smajlících velmi opatrní a neposílají jen tak někomu. Většinou hlavně svým přítelkyním. Existují ale i tací, kteří je posílají i kamarádkám. Takže, pokud ti nepošle pusinkovací smajlík, nemysli hned na to, že o tebe nemá zájem, mnohdy to bývá naopak. Klukům, kteří ti pošlou pusinku hned, jde většinou jen o to jedno.

Komplimenty

Dneska si lidé skládají komplimenty v podstatě jen tak, takže ani toto nemůžeš považovat za zamilované gesto. Je možné, že jenom vyjádřil svůj názor na tvoje nové tričko, účes, ale může s tebou i takto flirtovat.

Pozvání na akci

Pokud tě tvůj milý pozve na nějakou akci, třeba na jeho koncert nebo zápas, je možné, že se chce před tebou blýsknout.  Pokud navíc ale pozval i další přátele, nebo tvoje kamarádky, nemůžeš brát pozvání jako za zamilované gesto.

Zdvořilost

Pokud je kluk galantní, podrží ti dveře, pomáhá ti s těžkými věcmi nebo ponechá místo, je do tebe třeba i zamilovaný. V tom lepším případě. V tom horším případě může jít pouze o galantního kluka – toho si važ, protože takových je dnes pomálu. Tento kluk je akorát vychovaný a slušný. Stejně tak, pokud je k tobě milý, nevykládej si to hned, jako že má zájem.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply