4:55 am - Pondělí Listopad 28, 2022

Tipy na upevnění vztahu

admin

První měsíce zamilovanosti odpadly, a vy si lámete hlavu co teď s tím? Máme pro vás jednu důležitou radu: zachovejte klid! Zamilovanost odvane čas a hluboká náklonnost zvaná láska zůstává. Starejte se o ni!

Přinášíme tipy, jak na to!

Podnikněte výlet

Vydejte se o víkendu na zříceninu hradu, navštivte podzemí, muzeum erotiky či třeba aquapark. Na výletě zažijete dobrodružství, které vás spojí. Smějte se a hlavně buďte sama sebou!Karlštejn

Prostudujte fotky z dětství

Vytáhněte z krabice fotky, kdy vám starosti ještě mnoho neříkaly. Zpovídejte se vzájemně a bavte se nad vzpomínkami, které vás zaplaví.

Hrajte si

Oprašte starou známou hru „ Člověče, nezlob se“ a pusťte se s vervou do hry. Dělejte si schválnosti a ten, kdo vyhraje má možnost si něco přát. Pokud máte chuť na něco originálního, doporučuji erotickou hru. Výhody lechtivého soutěžení :  velká porce zábavy a jistá předehra k opravdové hře lásky.

ProcházkaProcházejte se

Vyveďte partnera do přírody, parku nebo třeba k řece. Procházka vám pročistí hlavu a otevře srdce. Vyličte si vzájemně, co jste dnes prožili, co se vám povedlo a co by mohlo dopadnout lépe. Základem spokojeného a fungujícího vztahu je komunikace. Tak proto mluvte a mluvte!

Obdarujte partnera

V žádném případě se nejedná o dárky, ruinující vaši peněženku. Obdarovat můžete nejen věcí, ale i gestem. Oblažte svou polovičku vaší přítomností a zájmem, připravte koupel zakončenou uvolňující masáží.

Pořiďte malou drobnost, jež promlouvá účelem darování, na místo samotné ceny.  Pokud je váš protějšek mlsoun, kupte čokoládové, karamelové či lékořicové bonbóny. V případě, že partner sbírá „angličáky“ kupte mu jednoho.

Zamilujte si sex

Sex je hlavním z nejdůležitějších faktorů spokojeného vztahu. Neberte sex jako povinnost, ale jako milostný bonus. Buďte žena plná překvapení. Střídejte polohy, zkuste přijít na chuť orálnímu uspokojování nebo se podívejte na porno.

Spojte síly v kuchyniKuchyň

Vaření ve dvou vás bude bavit.  Upečte si jablečný závin, kiwi řez nebo si přichystejte palačinky plněné čokoládou.  Výpomoc ušetří čas a také vylepší vztah.

Svěřte nám svůj recept na spokojený vztah a inspirujte ostatní!

autor: Lenka Zelnitiusová
obrázky: SXC.hu

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
One Response to “Tipy na upevnění vztahu”
  1. Anetka
    # 10.5.2012 at 11.31

    Ještě doporučuji si partnerem hodně povídat a projevovat zájem, i když vás to někdy tolik nezajímá. Potěší to a udělá hodně radosti.

Leave a Reply