12:44 pm - Neděle Červenec 3, 2022

Věci, které kluky vytáčí – 1. část

Hedy

Věci, které kluky vytáčejí – 1. část

Autor obrázku: epSos .de

Znáš to, my holky jsme prostě nejlepší herečky. A nejenom na jevišti. Často i v reálném životě, kde hrajeme největší hry právě na kluky. Pravdou ale je, že valná většina kluků naše hry nemůže vystát. Nemají rádi, když si nad něčím musí lámat hlavu a jsou tedy radši, když jdeš rovnou k věci. Které holčičí hry je nejvíce vytáčejí?

Nic se neděje

Kluk si všimne, že není něco v pořádku a samozřejmě se tě zeptá „Co se děje“. On totiž nemůže vědět, co ti zrovna přelítlo přes nos nebo proč se ti najednou zhoršila nálada. Kluci ale tuhle odpověď moc dobře znají, proto si pak tvoji špatnou náladu vykládají tak, že za to můžou oni. A pokud jste na prvním rande, tak to určitě nakonec nedopadne dobře. Může ho to i odradit a z rande nakonec ani nic nebude. Prostě se neodváží, aby to nepokazil kvůli tvým nesympatiím ještě víc.

Dělej si, co chceš

Zeptá se tě, jestli smí udělat nějakou hloupost nebo cokoliv jiného a ty z toho nejsi zrovna dvakrát nadšená. Nebo tě rovnou postaví před hotovou věc a ani se tě nezeptá. To samozřejmě dokáže naštvat. Touhle odpovědí si ale můžeš dost zavařit, on totiž ve výsledku nepochopí, že vlastně nesměl a ty budeš naštvaná akorát na sebe, že si to neřekla rovnou.

Nejsem moc tlustá?

To je snad ta nejhorší otázka na světě! Navíc pokud to řekne holka, která má sotva padesát kilo. Kluci na ni mají doslova alergii a akorát mu tím polezeš na nervy. Pokud ti odpoví, že nejsi, tak mu hned nevěříš a tvrdíš, že lže a říká to jen proto, aby nezranil tvé city. Jenomže pokud odpoví kladně, hned se naštveš, rozejdeš se s ním a tvrdíš, jak je bezcitný.

Hihihi

Autor obrázku: epSos .de

Kluci nemají rády, když se holky chovají jako malé. A chichotání, když ho uvidíš nebo volání na mobil, kdy vedle tebe sedí kamarádka, a smějete se či jenom mlčíte, ho vážně nebere. Na takové holky se kluci dívají skrz prsty. Přijdou jim totiž děsně nevyzrálé a řekni – začala by sis s někým, kdo by se choval přesně takhle?

Pošleš kamarádku

Další hra, kdy ze sebe akorát uděláš malé dítě. Je přirozené, že se kluka oslovit bojíš, protože se bojíš odmítnutí nebo že se s tebou vůbec nebude chtít bavit, ale posílat kamarádku je opravdu trapné. Kluk si totiž může myslet, že to nemyslíš vážně, když za ním nepřijdeš sama, a že si z něj s kamarádkou děláte srandu. Nebo si může myslet, že ho nabaluje tvoje kamarádka, kterou si poslala, a to by asi nebylo zrovna příjemné.

Tahle hra ve většině případů nekončí dobře, většinou kluk řekne ne, i když by ve skutečnosti zájem měl. Odvahu, holka!

S klukama to umím!

Pokud chceš, aby tvůj vyvolený žárlil a tak se snažíš flirtovat s každým okolo, jen aby si toho všiml, dost si zaděláváš na problém, že si o tobě bude myslet, že jsi lehká holka. A žádný kluk nechce lehkou holku na vztah, to je prostě jasná věc! Raději se drž dál od ostatních kluků a jemu to řekni na rovinu.

Mnohdy to ale nejsou jenom naše hry, často totiž nesnášejí věci, které možná děláš úplně běžně!

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply