4:24 pm - Čtvrtek Červen 23, 7346

Chraňte své tělo před stresem. Podpořte svůj imunitní systém i při velkém pracovním vytížení

Hedy

Chraňte své tělo před stresem. Podpořte svůj imunitní systém i při velkém pracovním vytížení

Chcete své tělo chránit před stresem a dodat mu všechny potřebné látky, které jsou důležité pro správný chod celého organismu? Dnešní doba je plná stresu a tělo tak není jednoduché chránit. Doplněk stravy Reishi vám dodá důležité vitamíny a posílí váš imunitní systém.

Dary přírody pro zdraví člověka

Reishi je doplněk stravy, jehož základ tvoří houba z řádu chorošotvaré zvaná Leskokorka lesklá. Tento malý zázrak má velké detoxikační a antioxidační účinky. Posiluje imunitní systém a působí také jako prevence proti rakovině. Pomáhá také regulovat hladinu cholesterolu a krevní cukr udržuje ve správných hodnotách.

Reishi je skvělým všestranným doplňkem stravy, který pročišťuje tělo a zbavuje ho škodlivých látek. Je vhodný i pro alergiky, protože zmírňuje přecitlivělost. Pomáhá léčit záněty a aktivně přispívá prevenci srdečních a cévních onemocnění.

Produkt Reishi obsahuje velké množství vitamínu C, díky kterému aktivně brání imunitní systém před oslabením. Přípravek obsahuje také zinek, který významně přispívá kvalitě vlasů, kůže a nehtů.

Pro zdravé tělo i mysl

Pokud zažíváte každodenní stres, či trpíte syndromem vyhoření, je pravděpodobné, že se bude váš organismus rychle oslabovat. Pro zdravé tělo je důležitá i psychická pohoda. Přípravek Reishi aktivně působí i při přepracování, doplňuje do těla důležité látky a udržuje fyzickou i psychickou pohodu. Ať už je workoholismus sebe větší, díky doplňku stravy Reishi se budete cítit skvěle i při větším pracovním nasazení.

Pravidelná funkce imunitního systému bývá často narušována a namáhána okolními vlivy. Obranyschopnost těla je oslabena a člověk se cítí slabý nejen fyzicky, ale především psychicky. Při pravidelném užívání přípravku Reishi se budete cítit v pohodě a vaše tělo bude mít dostatek vitamínů a minerálů, takže ho neskolí žádná nemoc. Navíc mu poskytnete patřičnou prevenci proti všem již zmiňovaným chorobám.

Kvalita od firmy Naturvita a.s.

Společnost Naturvita patří k významným producentům doplňků stravy v České republice. Při vývoji nových produktů společnost sleduje nejnovější poznatky v oblasti zdravého stravování a výživy a spolupracuje také se specializovanými zdravotnickými pracovišti. Produkty této společnosti jsou dostupné v lékárnách a za příznivou cenu.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply